odik

Nákup telefonu u O2, vrácení peněz

Včera jsem zakoupil telefon v O2 kamenném obchodě – mám možnost vrátit jej a dostat zpět peníze?
Nefunguje na něm GPS modul (dle mobilních fór se to stává více lidem) a dostal jsem zajímavější nabídku u jiné společnosti.
Doplňuji:
tefon mám za plnou cenu (bez uzavreni smlouvy)

Nejlepší odpověď
SinceX

Já si myslím, že se vrátí peníze, obchod jako obchod, ale druhá věc, jestli jsi mobil nekoupil k nějakému tarifu (paušálu), přesto bys to mohl dostat na zpět. Hlavně jako argument řekni, že Ti na něm nefunguje GPS-ka, to by mohlo zabrat, ale neříkej, že máš výhodnější nabídku. Přeju hodně štěstí..

Další odpovědi
Miroslavst

Záleží na dohodě s prodejcem a jeho vstřícnosti. Dle zákona nemáš nárok na to, aby ti vrátili peníze. Máš možnost reklamovat a teprve poté, co se projeví závada znovu tak odstoupit od smlouvy.
Ale jak říkám, jsou prodejci, kteří vyjdou vstříc.