Answer Me

Nakolik je omezen ten denní limit pro hodnocení odpovědí, otázek a kolik mohu dát odpovědí?

Kolik odpovědí/otazek můžou začátečníci ohodnotit. To je tak 5 denně, ne? Jak je to na těch vyšších úrovních, třeba pokročilý?

Co je to tady na odpovedich ten „muj stream“ je to nějaký přehled mých altivit? Já myslel, že stream znamená jen živé vysílání, přímý přenos.

Nejlepší odpověď
annas

Dovíte se v odkazu na pravidla a kodex,.

Zajeďte dolů na této stránce a rozklikněte nápisy – Podmínky, Kodex, Nápověda atd.

Počet odpovědí a otázek je stanovený podle toho,.kolik získáte bodů.

Otázky 3,, odpovědí 5, bodů a hvězdiček také po 5.

Bodový systém – až dosáhnete 100 bodů, váš limit pro počet vkládání otázek a odpovědí se zvýší.

https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Ještě Můj stream – zde se objeví, kdo vám dal bod, nebo kdo odpověděl na vaši otázku, nebo reagoval v diskuzi, pokud máte dotyčného v kontaktech.