janka5

Nájemní smlouva – paragraf

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když uzavírám nájemní smlouvu na pronájem bytu, jaký bych ve smlouvě měla uvést paragraf. V minulosti jsem to měla dle § 685 a násl. zák. č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku. Je tento paragraf stale aktuální?
Díky, Jana

Nejlepší odpověď
Hlada

Paragraf platí stále. OZ jsem dal do odkazu. Je to ale jen základní definice. Nebylo by od věci upravit nějakou vzorovou smlouvu na vaše podmínky, abyste měla ošetřené další situace, které mohou nastat.

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/obcanzak/cas­t8h7.aspx