Předvídám, že jednou se bude říkat, že jsme žili v době M.K. :))

Další odpovědi
david22

Nejlepší na tom je, jak mu odpovídají :D Zcela vážně :D

Beer4Real

dneska ti lidi co odpovídají jaksi ztratili smysl pro humor, ale ten pán co tu otázku vymyslel má u mě respekt, bude to asi velký vtipálek :)

aramah

Tak to je celej Michal nedá a nedá pokoj :))))

manon

Evidentně toto téma tazatele zajímá. A je vytrvalý . Možná právě takto vypadá dobrá otázka :)
Doplňuji:
Kdybych věděla kam, pošlu Michalovi nominaci :) http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-vsemu-co-se-zde-pise (tady jsem to okoukala :) – podstatná je otázka…)

Kamionacka09

To snad uz ani neni mozny:-O

Sůwa

Bolaku, obdivuji tebe, jak jsi to všechno pohledal, ale i Michala za jeho urputnou vytrvalost. Holt je to náš plaváček…

bolak

obdiv patří někomu jinýmu, já to jen dostal do pošty :)

bolak

david22: jj, ale všichni, a tím ho ještě víc rozdrážděj :))

tady zbytek > http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­%22Kolik+ud%C4%9B­l%C3%A1te+50m+baz%C3%A9n­%C5%AF%22&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#q=%22Kolik+ud%C4%9B­l%C3%A1te+50m+baz%C3%A9n­%C5%AF%22&hl=cs&cli­ent=opera&rls=cs&ch­annel=suggest&prmd=im­vns&psj=1&ei=r114UN-3INDb4QT7lYDwCg&star­t=0&sa=N&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.&fp=30d3ec4­a3f5a7f6c&bpcl=35277026&­biw=1887&bih=932

anonym

ja ho hned ale v tej diskuzi nepoznala . Olga Walló -iv-

david22

hej to nemá chybu, kdybys mě viděl, já se teď hrozně řežu :D

anonym

davide, tak sem hodte vase video .., at se taky pobavim ..-iv-

david22

no, radši ne :) bylo by to silný kafe

anonym

michal je michal, no. :) -iv-