Kepler

Načítají se vám někdy nové stránky tohoto webu celou věčnost?

Jako třeba právě teď? Jiné weby naběhnou rychle. Čím to?

Nejlepší odpověď
led

Celú večnosť síce nie, ale o čosi dlhšie. Zjavne admin čosi aktualizoval na stránke.

Další odpovědi
quizzi

Ano, stránky tohoto webu se mi dnes načítají velmi dlouho.

Dochy

Dnes ano. Několik minut. I na formulář pro napsání odpovědi jsem musel čekat. Snad se to alespoň odešle…

aliendrone

Tak „odpovědi“ mi VŽDY šly tak nějak neuspokojivě vachrlatě, typicky opalcování se cca 4× zdařilo normálně a popáté NIC, žádná reakce. To pak musel člověk odkliknutní několikrát opakovat, než došlo k zareagování serveru / odezvě.

Přisuzoval jsem to HW (možná web jede na nějakém „pod stolem zapomenutém PC z doby krále Klacka“ s procesorem Pentium II s ucpaným chladičem a minimem RAM společně s množstvím dalších webů připojeném pomocí O2 ADSL (nejlevnější tarif) místo regulerního stroje v U racku někde v datacentru.

Jako nic proti, KDYBY to pracovalo, tak by se mi takový „levný provoz“ zamlouval na palec (úspora nákladů – to je heslo na které slyším), ale NEPRACUJE! :(

Buď té lásky Keplere (či kdokoliv jiný) a napiš PLS tomu rádobyadminovi, protože já nemohu! Můj e-mail by v pomyšlení, jak mě pořád buzeruje za tohle či támhleto a vůbec kdesi cosi opruzy – na to čas MÁ! – by obsahoval TOLIK vulgarit, že by přes ně možná zanikl i význam takové zprávy. Blbost jsem obvykle schopen tolerovat (málokdo se rodí jako Einstein), ale NESCHOPNOST NIKDY! A tohle trvá už snad i nad rámec MEGANESCHOPNOS­TI! Díky.