Avatar uživatele
Kepler

Načítají se vám někdy nové stránky tohoto webu celou věčnost?

Jako třeba právě teď? Jiné weby naběhnou rychle. Čím to?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Anikitos, aliendrone před 1730 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Celú večnosť síce nie, ale o čosi dlhšie. Zjavne admin čosi aktualizoval na stránke.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quizzi

Ano, stránky tohoto webu se mi dnes načítají velmi dlouho.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Dnes ano. Několik minut. I na formulář pro napsání odpovědi jsem musel čekat. Snad se to alespoň odešle…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Tak „odpovědi“ mi VŽDY šly tak nějak neuspokojivě vachrlatě, typicky opalcování se cca 4× zdařilo normálně a popáté NIC, žádná reakce. To pak musel člověk odkliknutní několikrát opakovat, než došlo k zareagování serveru / odezvě.

Přisuzoval jsem to HW (možná web jede na nějakém „pod stolem zapomenutém PC z doby krále Klacka“ s procesorem Pentium II s ucpaným chladičem a minimem RAM společně s množstvím dalších webů připojeném pomocí O2 ADSL (nejlevnější tarif) místo regulerního stroje v U racku někde v datacentru.

Jako nic proti, KDYBY to pracovalo, tak by se mi takový „levný provoz“ zamlouval na palec (úspora nákladů – to je heslo na které slyším), ale NEPRACUJE! :(

Buď té lásky Keplere (či kdokoliv jiný) a napiš PLS tomu rádobyadminovi, protože já nemohu! Můj e-mail by v pomyšlení, jak mě pořád buzeruje za tohle či támhleto a vůbec kdesi cosi opruzy – na to čas MÁ! – by obsahoval TOLIK vulgarit, že by přes ně možná zanikl i význam takové zprávy. Blbost jsem obvykle schopen tolerovat (málokdo se rodí jako Einstein), ale NESCHOPNOST NIKDY! A tohle trvá už snad i nad rámec MEGANESCHOPNOS­TI! Díky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek