Avatar uživatele
Xiaomi7

Jak byste postupovali při nabourání jiný autem do mého zaparkovaného auta?

Nabourání do zaparkovaného auta

Dobrý den,
dneska ráno jsem přišel k autu a měl jsem tam lísteček že se mi o auto opřela slečna s jiným autem.
Na předním narazníku jsou asi 3–4 škrábance tak 1–2cm velké jinak žádné jiné škody trochu zapadnutý přední senzor ale funkční. Ná lístečku byl kontakt takže jí dnes zavolám co myslíte mám ji říct ať to nahlásí na pojištovnu aby se mi zaplatilo lakování nárazníku nebo jak by by jste postupovaly vy ? Děkuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Záleží na tom, jak je velké poškození, kolik oprava bude stát a podobně. Možná je i dohoda, že slečna uhradí škodu bez pojišťovny. Zřejmě je slušná, když zanechala kontakt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

V takovém případě, když aktér na sebe nechá spoň kontakt, je to na dohodě mezi vámi. Kontaktujte se a dohodněte se na úhradě škody po předložení dokladu s částkou za provedenou opravu.

Takhle jsem jednoho krásného rána přišel k autu a zjistil, že mi kdosi naboural do levých zadních dveří. Dodnes nevím, komu mám za tento „tuning“ poděkovat. Máte štěstí, že alespoň ten váš „bourák“ nechal na sebe kontakt.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Určitě bych kontaktoval osobu napsanou na lístečku a požadoval osobní schůzku, kde vyplníme záznam o nehodě. Pak záleží taky na Vaší osobě, páč pokud nahlásíte nehodu, a kontakty viníka, policie vypátrá viníka, obviního z přestupku „odjetí od nehody“ a další následné sankce..
Hodně záleží jak ccete vozidlo opravit, nebo jen dostat prach z pojistky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek