Rokio

Na která témata pokládáte nejčastěji otázky?

Neptám se jen na tento web, ale ptám se obecně, tedy na všechny weby, na kterých působíte.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… obecně ??? … tak to nejčastěji doma a zní: „co bude k jídlu?“ …

Další odpovědi
zjentek

Já teda dost často z kategorie HMYZ!

Kepler

Já nevím, v tomhle ohledu jsem neřízená střela. Co mě zrovna napadne. Akorát jsem myslím nepokládal otázky týkající se astronomie a kosmonautiky.

Anikitos

Kultura a společnost – Historie, Literatura, Náboženství
Potom věda, ale né tak často. :DD
Pokud jde o jiné weby a na realitu, tak na všelico, to nějak nesleduju do čeho to spadá.