misskas

kolik času prosedí uživatelé na Odpovědi.cz s nejvíce bodu u PC?

Nejlepší odpověď
mosoj

Přece si nemyslíš že jenom sedím u počítače a čumím do Odpovědí ( za to opravdu nestojí).
Všechny moje vstupy jsou vždy odskočením na tyto stránky buďto od jiné smysluplnější práce na kompu nebo od práce v dílně kterou mám hned vedle místnosti s kompem. Odpověďmi se ujišťuji že mně mozek ještě úplně nezměkl a získávám kvalitní sociologický obraz naší nekvalitní společnosti.

Další odpovědi
bolak

Těžko říct, až budu mít nejvíce bodů tak ti dám vědět.

david22

nevim

anonym

Podobné dotazy stále na totéž téma – a pak se někdo ještě diví, že odkazuji na vyhladávač (dříve modrá, nyní šedá lišta).
Jsou tu někteří, co sedí asi u PC stále – odpovídat do tří minut, to vyžaduje u Odpovědícz skutečně sedět. Potom jsou tu jiní, co mají čas v určitou denní dobu PC omezeno, takže v ostatních hodinách se snaží urvat, co jde.
No a v neposlední řadě jsou tu tací, co dělají svou práci a semtam juknou a je-li nač, odpoví. Nebo, když není co lepšího na práci, tak vezmou dotazy po řadě a vydování se na nich (můj případ a nejspíš i většiny ostatních).
Abych žila odpověďmi a podřizovala jim svůj život, to skutečně nehrozí. Chodím se sem bavit a jsem ráda, když mohu i někomu pomoci.

kropitko

teď skoro žádný, není čas, jo a občas u toho i ležím a nesedím, až postavím dům, zasadím strom a odkojím syna, tak se možná vrátím a pak si budu dělat poznámky, kolik času mi to zabere,,:-)

anonym

Kdybys aspoň přeformulovala totéž, co tu už dávno bylo:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-casu-travite-na-odpovedi-cz

bolak

david22: byl jsi nominován do soutěže o nejhodnotnější „nevím“ webu :)

david22

díky. Toto mé rozšafné a rozverné „nevim“ bylo celkem slušně obodováno. Já nechápu, co hodnotného na tom ti lidé vidí :D

bolak

Já ti to hned řeknu

  1. nevíš a nebál ses přiznat že nevíš
  2. spousta lidí neví také a tak podpořili tvoje nevím
  3. je to krátké, stručné a výstižené
  4. A JE V TOM KUS ČLOVĚČINY

A já chtěl jít prostě jednou s davem… (čti: dejvem)

bolak

ocko: do tří minut odpovíš i když jen jukneš, kor když odebíráš některý kategorie přímo do pošty, není to nic složitýho, stačí se trochu zamyslet a používat křišťálovou hlavu :)

že tu narážíš na to, že ty sama narozdíl od ostatních odpověďmi nežiješ, ty která jsi ještě nedávno měla PRŮMĚR 18 odpovědí ZA DEN, a která jsi tímto tempem dosáhla 10.000 bodů za 142 dní, jak tehdy vtipně poznamenal Dr., což se nám, kteří u toho sedíme jak ty říkáš „celej den“ napodařilo ani za celý jeden dlouhý rok, no je to přinejmenším úsměvné, to uznej :))))

anonym

Bolaku, tak tak rychle mi to opravdu nejde. Vážně nesedím s nosem nalepeným na obrazovce. Občas se stane, že kliknu na „domů“ a nová otázka se neobjeví, kliknu za dvě minuty a naběhne jich třeba pět, nejstarší 10 minut. Nechápu tento systém, ale funguje to tak. Že se tu bavím, to nepokrytě uvádím při každé příležitosti, kdy to jen jde. Bavím se i tím, když se tu někdo trapně vyvztekává a neví, co za „hlavu“ by mi nejraději nasadil. Já ze svých názorů a zásad ještě nebyla nucena změnit díky Odpovědím.cz nic. Pokud bereš mou rychlost jako něco světoborného, není tomu tak. Kdyby nedošlo ke změně podmínek bodování v souvislosti s novou verzí, byl by to sešup podstatně rychlejší. No, protože už tě trochu znám, vím, že to není závist, ani škodolibost. Navíc jsi si zřejmě vědom toho, že to tu nemám až tak dalece lehké, jak se někteří mí kritici (říkám tomu fanklub) snaží uvádět. Takže díky ti za uznání. Mimochodem, u tebe si nemyslím, že tu sedíš celý den. Dá se vysledovat, kdy otázky pokládáš a kdy tu máš „hluchá místa“. Zatím nejsem slepá a má (jak jsi uvedl „křišťálová“ – ale to by měla být koule a ne myslivna) hlava – mi zatím ještě funguje. Některé odpovědi píšu klidně třeba čtvrt hodiny, protože tu nesedím a nedělám si jenom z lidí „dobrý den“. Když vařím, nebo dělám něco jiného, tak jsou to skutečně jen kratičké pauzy u počítače. Někdy je to také znát, protože rychlost = nedostatečná soustředěnost = chyby. No a proč jiní nejsou tak rychlí? Třeba nemají co říct…

anonym

krisatlovou hlavu ?? i vy lichotniku jeden ! :)

  • iv-

anonym

Ivuško, zlato moje, bolak napsal křišťálovou hlavu, ta krisatlová je hodně nepovedený překlep. Děvče, uklidni se. Já ti přece tvou hlavu neukousnu, takže nemáš proč být nervozní.

anonym

ocicko … vcera jsem vas take upozornila na malincickou chybycicku , tak neprskejte tady ty vase jedy a uklidnete si ty vase kartarsky hormony vy , protoze hned tady ve vasi odpovedi pisete take malilinkou chybycku .. – kopiruji :
ocko

Podobné dotazy stále na totéž téma – a pak se někdo ještě diví, že odkazuji na vyhladávač (dříve modrá, nyní šedá lišta)… muzete mi napsat, kde najdu na pc ten vas vyhlAdavac ?
dekuji za odpoved .. pavlacova drbna -iv-

kropitko

Dobře TY,,,:-D