čubánek

Kolik času trávíte na odpovědi.cz

A odpovídáte z nudy nebo chcete lidem poradit a pomoc ?

Odpovědi
Michal Kole

Prakticky celý den od 9 do 21 hodin
Odpovídám protože mě to baví

panenka

Pokud nemám schůzky tak jsem na počítači skoro furt jsem ale i na jiných strankách a tuto mám jen otevřenou . Já jsem tu proto protože ráda lidem pomáhám a když si nevím z něčím rady položím sem mou otázku a vím ,že mě zde na ni bude vždy dobře odpovězeno.

hanny 2

Docela dost a už je to závislost,musím se nad sebou zamyslet.Opravdu chci poradit a pomoct.

quentos

od příchodu z práce až do zálezu do postele (což se vzhledem k pohyblivé pracovní době různí). Jelikož se u toho zároveň věnuju překladům, odpovědi z nudy u mě tedy rozhodně nehrozí :{))>

venkovan

Teď se sem podívám čas od času, ale jaro už ťuká na dveře. Ale zas popravdě – večer se stejně venku moc nedá a dívat se na telku taky nic moc.

roxy52

Dřív to bylo často a pravidelně.Teď jenom sem tam někdy.