Posspi

Na jakých rádiových stanicích je možno slyšet americké vánoční písničky?

Ahoj!:D
Čas Vánoc se nezadržitelně blíží a já bych se Vás chtěl zeptat, zda-li je možné na rádiových stanicích slyšet hrát americké Vánoční písničky. Vím, že před pár lety, nejsem si jistý, ale tak dva roky zpátky, jsem normálně zapnul rádio, naladil buď Evropu 2 (nebo co to bylo) nebo Hitrádio Orion a tam normálně hrály samé takové písničky a koledy. Rádio poslouchám každý večer před spaním a hraje mi celou noc, a tak když jsem se v úterý ráno probudil a zjistil, že právě na Hitrádiu Orion začalo hrát „All I Want For Christmas Is You, byl jsem více, než rád. Bohužel se mi ale zdá, že letos to nějak pokulhává a počet písní klesá. Ještě jsem někdy ve středu ráno slyšel hrát "Last Christmas“ od ‚Wham!, ale to je tak všechno. Ještě mě napadá jedna stanice, a to 'Český rozhlas dvojka‘, ale tam jsou ty četby na pokračování, mikrofóra a takhle, no a na písně jaksi není čas, čili tam to být asi nemohlo..nebo ano? Za každou radu, na jaké stanici třeba takové americké Vánoční písně hrají, budu moc rád, protože to opravdu prožívám. Miluju světýlka, dekorace a Mandarinky, občas i tu Kofolu a zkrátka když si ten čas mohu naplno užít v pohodě s Vánočními filmy. Co jsem ještě objevil zhruba před rokem, je online rádio na YouTubu od kanálu ‚College Music‘, kdy na obrazovce probíhal odpočet dní, hodin, minut a sekund, vždycky byl dole název dané skladby a celkově to bylo takové..milé. To jsem ale hledal už někdy v řijnu, ale říkal jsem si, že je ještě brzo, tak jsem to zkusil na začátku prosince a nic… nikde nic. Mrzí mě to a doufám, že mi někdo poradíte, jelikož nemám Notebook, kde bych si samostatné písničky pustil, respektive ho mám zkažený, tak snad na Vánoce dostanu nový.. Za každý tip děkuju, jsem Vám moc vděčný a přeji Vám, abyste si svátky, Štědrý den a celkově zimní období užili naplno!:))

Odpovědi
Edison

Nemyslíš spíš rozhlasové stanice?

peterd108

Zkus se podívat na nějaká internetová rádia, můžeš zkusit i zahraniční.

marci1

Třeba „Americké vánoční rádio“: https://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.yimago.net/a­mericanchristmas/&prev=s­earch
🙂

dr.luha

Tak až budeš mít zařízení, zadej do vyhledávání: christmas
https://direc­tory.shoutcas­t.com/?query=