Radomír.cz

Na jakém místě by se hodilo požádat dívku o ruku?

Svatba

Odpovědi
anonym

Pokud před ní chceš padnout na kolena, tak na suchém a ne příliš studém, aby sis neuhnal revma.
Zkus ji pozvat na skleničku do nějakého příjemného prostředí a při té příležitosti se vyslov.
Držím palce.

ivzez

Máte-li nějaké oblíbené místo, kam rádi chodíváte,
na místě, kde jste se seznámili, …

Je to výjimečný okamžik. Podaří-li se Vám jej
podtrhnout volbou místa a příjemnou atmosférou,
budete aba mít nač vzpomínat.
Doplňuji:
Oprava:
vyjímečný

Hamon

Pokud si nejsi jistý, že řekne „ano“, pak někde, kde nebude moc lidí.
Ovšem ideálně nikde – svoboda je nenahraditelná. Neznám důvod, pro který bych se jí vzdal.

bolak

Záleží na tom, co očekáváš že ti odpoví. Jednou tu psala Damiana že ji muž požádal o ruku při vyhlídkovém letu letadlem, ale představ si že požádáš tu svoji, ona řekne ne a pak spolu budete dalších 60 minut kroužit oblohou :)

Děda Louda

Máš to nějak popletené. O dívčinu ruku žádáš její rodiče.

Helena114

Pokud nechceš na nějakém rušném místě, tak třeba někde hodně nečekaně. Když si chceš někoho vzít, tak předpokládám, že už jste spolu konverzovali o hodně tématech a ona sama už o tom, tak trochu přemýšlí, jakmile jí pozveš do nějaké nóbl restaurace, kde je draho, tak ji bude vše jasné. Ale myslím si, že jde hlavně o povahu tebe a tvé partnerky…