Avatar uživatele
Kepler

Na jaké/které řemeslné dílo nebo akci k vylepšení bytu či zahrady jste nejvíc hrdí?

Vlastníma rukama. Klidně to může být i malá akce, ale potěšila vás i okolí.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hapiky před 1607 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to je těžký, já mám radost ze všeho …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

I když to není můj obor tak proto jsem nejvíc hrdý na vlastní instalaci podlahové topení v našem domě. Na vytápění v přízemí nám stačí 30 stupňů z tepelného čerpadla což je bomba. Kromě toho ještě kompletní rozvod elektřiny do mědi včetně nových jističů. I když jsem to dělal poměrně dost dlouho, vyplatilo se to už jen pro ten pocit: dokázal jsem to!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Já spáchal krásné dřevěné police do obýváku… ořezal rohy do kulata, ohobloval přední a boční hrany do kulata sbrousil, nalakoval, hezky cikcak, v různých délkách a různých šířkách dal na stěnu na bíle konzole (takové ty univerzální co se zaklapávaj do takových těch lyžin na stěnu) takže někde bylo místo akorát na tiskárnu, většinou police na knížky, jinde místo na větší kytku… No paráda… A žena mi několik let vyčítala že to tam (kvůli těm kovovým konzolkám) vypadá jak v garáži ☹ a že je to tam jak u cikánů (případní příslušníci doufám prominou), že police musí být hezky stejné a krásně zařezávat nad sebou…
A to jsem kvůli ní i ty bílé lyžiny (na bílé stěně) potáhnul tapetou s dřevěným dekorem aby vypadali podobně jako ty poličky:-(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

hapiky: tak to teda smekám klobouček! Kéž bych to uměl!

před 1607 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Kepler: Díky. Nějak jsem zapomněl ale říci, že na zalití plastových rozvodových trubek betonem jsem si pozval specializovanou­ firmu.

před 1607 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

McM: takže i když položíš kabel do splachovací sanitární keramiky a trefíš se? 🙂

před 1607 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, někdy jsem ve stavu, že sem rád, že se trefim do dveří, natož pak do tak malý mísy …

před 1607 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Tak to jsi fakt spokojený člověk 🙂

před 1607 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek