Zlatý

Na jaké/které řemeslné dílo nebo akci k vylepšení bytu či zahrady jste nejvíc hrdí?

Vlastníma rukama. Klidně to může být i malá akce, ale potěšila vás i okolí.

Odpovědi:

Zlatý

... to je těžký, já mám radost ze všeho ...

Bronzový

I když to není můj obor tak proto jsem nejvíc hrdý na vlastní instalaci podlahové topení v našem domě. Na vytápění v přízemí nám stačí 30 stupňů z tepelného čerpadla což je bomba. Kromě toho ještě kompletní rozvod elektřiny do mědi včetně nových jističů. I když jsem to dělal poměrně dost dlouho, vyplatilo se to už jen pro ten pocit: dokázal jsem to!

Zlatý

Já spáchal krásné dřevěné police do obýváku... ořezal rohy do kulata, ohobloval přední a boční hrany do kulata sbrousil, nalakoval, hezky cikcak, v různých délkách a různých šířkách dal na stěnu na bíle konzole (takové ty univerzální co se zaklapávaj do takových těch lyžin na stěnu) takže někde bylo místo akorát na tiskárnu, většinou police na knížky, jinde místo na větší kytku.... No paráda... A žena mi několik let vyčítala že to tam (kvůli těm kovovým konzolkám) vypadá jak v garáži :-( a že je to tam jak u cikánů (případní příslušníci doufám prominou), že police musí být hezky stejné a krásně zařezávat nad sebou...
A to jsem kvůli ní i ty bílé lyžiny (na bílé stěně) potáhnul tapetou s dřevěným dekorem aby vypadali podobně jako ty poličky:-(

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

hapiky: tak to teda smekám klobouček! Kéž bych to uměl!

Bronzový

hapiky

Kepler: Díky. Nějak jsem zapomněl ale říci, že na zalití plastových rozvodových trubek betonem jsem si pozval specializovanou firmu.

Zlatý

Kepler

McM: takže i když položíš kabel do splachovací sanitární keramiky a trefíš se? :-))

Zlatý

Mc Merkurion

... jo, někdy jsem ve stavu, že sem rád, že se trefim do dveří, natož pak do tak malý mísy ...

Zlatý

Kepler

Tak to jsi fakt spokojený člověk :-))

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1238
Zlatý annas 1111
Zlatý quentos 923
Zlatý led 596
Zlatý mosoj 595
Zlatý marci1 576
Zlatý hanulka11 555
Zlatý Kepler 447
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 401

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.