Ganymede

Na co namirit EMF detektor, abych zjistila, jestli funguje?

Je to aplikace v mobilu.

Nejlepší odpověď
gecco

Na svou hlavu – pokud věříš, že něco takového funguje, rozhodně ti mezi ušima straší…
😁

Další odpovědi
Lamalam

EMF – European Microlight Federation – evropská organizace, sdružující národní asociace pro provoz ultralehkých letadel. Namířila bych to na letiště.

Kepler

Nejspíš na takový přístroj, pro které byl určen, tedy hlavně mikrovlnky. Jinak je blbina a podvod. Únik mikrovln ještě nikomu neublížil, leda my mu začalo být moc horko.

Alesh

Detektor duchů?
Tak si dej hrachovou polívku a pak si ho namiř na zadnici. 😉

Drap

Na zapnutou mikrovlnku

mzm

EMF, předpokládám detektor elektromagnetického pole.

No, jeden můj starý telefon měl kompas a jakýmsi ne příliš přesným způsobem byl schopen mě instruovat tak, že jsem jej dokázal naklopit rovnoběžně s osou Země (zeměpisná šířka, směr mg pole… bla bla bla) a nějaká aplikace tam měřila jakési úhly a mikroTesla intenzity mg pole.

Takže asi to nějak jde (pokud má telefon kompas, pokud ne, tak to asi nepůjde nijak).

Takže detekovat mg pole (statické?) tímto způsobem půjde. Bude stačit u telefonu přidržet magnet? Asi bych ho nedával moc blízko, aby se v něm něco nezmagnetovalo (pokud tam něco železného je, ale nějaký šroubek se najde vždy, takže trochu pozor)

dubraro

Na vysílající mobil nebo wifi access point.