StadnaMaly

Na co koukat při výběru resortu na Maledivách?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je tady někdo, kdo byl na pobytovce na Maledivách. Zrovna s manželkou vybíráme dovolenou a rádi bychom si nechali poradit jak s výběrem resortu tak s výběrem cestovky. Manželka našel tyto stránky: https://www.ma­ledivy-sri-lanka.cz/ Máte s nimi někdo zkušenost?

Odpovědi
Kelt

Turista nebo cestující by měl mít už určitou představu, jak stráví dovolenou. Co tam bude dělat, co chce vidět a podobně. Něco nakoupit, něco vidět, užít si. Porovnat ceny hotelů, zjistit možnosti stravování , asi all inclusive. Dají se sehnat katalogy, jsou internetové stránky, na youtube se dá najít nějaký dokument. A taky se podívejte na určité cestovky a na recenze cestujících. My, když si vybíráme, tak máme k dispozici hodně katalogů a ještě hledáme v místních stránkách. A pokud chcete ušetřit, je možné vyhledat německou nebo rakouskou cestovku, jak jsem slyšel, vyjde to levněji než, když to zaplatíte u nás. Jediný problém je doprava na letiště a odvoz zpět.

Kazatel

Nedávno byly letenky na Maledivy za desítku, ale pokud nevíte co z penězi za válení na pláži a nedokážete si výlet zorganizovat sami, pak nezbývá než věřit tomu, co inzeruje cestovka na svých fotkách a případně si dle názvu dohledat na netu skutečný stav.

Pro inspiraci třeba zde: https://www.ces­tujlevne.com/ces­topisy/maledi­vy-na-vlastni-pest-346