Avatar uživatele
Herjulfson

Myslíte, že u nás máme hodně policistů?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz před 865 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Nevím. Pokud ano, může se to rychle změnit nařízením o povinném očkovaní proti čínskému viru. Zmíním městskou policii: v některých městech byla zbytečná a občané ji také vnímali s despektem. U nás v severních Čechách byla doslova požehnáním.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JežíšKristus

Nám když lezli skinheadi přes vrata, tak nám policie po telefonu sdělila, že nepřijede, neboť nemají benzín. Toliko k práci policie.

Vyhozením neočkovaných policistů se ty stavy snad sníží, výdaje státu je potřeba omezit a neživit příživníky. Plat má být krajní řešení, lidé mají dostávat mzdu.

Práci městské policie může zastat soukromá společnost (nejsem si jistý, zda kontrolu SPZ neprovádí soukormá společnost v Praze již dnes). Stejně tak práci soudců lze privatizovat (což funguje částečně u české obchodní inspekce, kdy je soudní agenda převedena na jiný orgán, a u soukromých rozhodců, kteří jsou dnes aktivně využíváni v řadě oborů, zejm. ve sporech ve stavebnictví (vícepráce u mrakodrapů apod) – soukromý rozhodce je daleko efektivnější, tj. rychlejší a razantně levnější varianta než soud). Práci standardních úředníků lze digitalizovat a mít pouze jedno IT centrum. JInými slovy, výdaje státu lze o 99 % okrouhat, ale to by musel někdo chtít. Například lidé v Estonsku by se s českými poměry nesmířili, ti by valili oči, kdyby zjistili, že stále chodíme fyzicky na úřady.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Švestek je hojná úroda ale nikdo neví kde jsou zašité. Když jsou třeba je jich strašně málo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Jak kde. Tak třeba na parkovištích jich máme dost…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Ametyst, obávám se, že švestek bude pořád stejně a ani kovid to neovlivní. Ovlivní jen jejich charaktery. Teď, brzy, kvůli vakcinaci odejdou ty charakterní a početně je nahradí nové, mnohem více poslušné.

A nestydím se domnívat se, že celá vakcinace je vlastně účelem tohoto principu. Nebo naopak? teď jsem se v tom ztratil… (; (; (; …účelem vakcinace je armáda poslušných. Vyber si (;

Avatar uživatele
Ametyst

Jo, máš pravdu. Celé zadání je útok na to, co jakž takž funguje, a rozložit to. Ať už je to rodina, ekonomika, (ne)vzdělání. Což mi připomnělo, že jsem se včera divala na video z Kongresu, kde probíhalo schvalování nové státní žalobkyně (attorney general). Bylo mi na zvracení, s jakým programem kandiduje: 15 bodů, kde každý bod představuje trestný čin, který už ona nebude považovat za trestný, a stíhat ho. Typický extrémní levičák, čím hůř, tím líp. Namátkou jmenuji vniknutí na cizí pozemek, držení drog, distribuce drog, rabování, no prostě oběti, pokud přežijí, mají smůlu a zákon proti sobě.

Nový příspěvek