zjentek

Myslíte, že se náš životní prostor může přeplnit zářením tak, že už se do něj žádné další vlnění nevejde?

Všechny ty wifiny, mikrovlnky a vůbec.

Odpovědi
Kajoch

Dobré…pobavilo:)

aliendrone

Striktně – částice EMG záření (fotony) mají celočíselný spin (rovný 1), patří tedy mezi BOSONY. Tudíž jich může být ve stejném kvantovém stavu „neomezené množství“, na rozdíl od fermionů.

Jiná věc je vzájemné působení (např. interference), díky které dochází k vzájemnému ovlivňování signálů až k jeho nepoužitelnosti. Tudíž ptáš se konkrétně na co? ;) :)

mosoj

Proč myslíš, že se přejíždí na DVBT 2 ? Nejde o místo ale o vzájemné rušení. Nakonec jaké záření máš na mysli?
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Z%C3%A1%C5%99en%C3%AD

Drap

Nic takového mně ani nenapadlo.

elkon

Hloupostmi se nezabývám.