Klukbeznapad

Myslíte, že když půjdu do domu světla, tak to stačí?

Testují zde na syfilis, HIV, hepatitidu

Odpovědi
aliendrone

Nwm co je „dům světla“, ale pokud tím myslíš KREMATORIUM, tak ANO. Jen si dej pozor, abys jim nepropadl roštem. ;) :D :D

nyjono

Neotravuj pořád.
Už jsme ti odpověděli, tak se podle toho zariď.
Řekni to rodičům a jděte.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Klukbeznapad

Odpověď pro nyjono. Pokud ti vadí, že píšu, tak to nečti a jdi na jiný příspěvek :)

Klukbeznapad

PS.: S rodiči nikdy, ani nevíš, jak by vyváděli. Na to jsi asi nemyslel.

Klukbeznapad

Svěřím se mému kamarádovi a kdyžtak mi v tomhle pomůže, říkal, že tam se mnou klidně zajde.

nyjono

Lepší, když to bude jiný kamarád, než se kterým jsi vlez do pelechu.

Klukbeznapad

Ale toho nemyslím, myslím svého normálního kamaráda