Avatar uživatele
aliendrone

Myslíte, že když „neznámý mazálek“ odstraní otázku, přijde o body (za hvězdičky) jen tazatel?

Nebo o body přijdete i VY SAMI – za případné udělené palce vaší odpovědi? ;) :)

Obrázek se jmenuje „Zátiší s …“ a tvoří doplňující část otázky – co je to v té zelené přepravce/k čemu to je? ;) :D
Jakožto majitel veškerých autorských práv si vyhrazuji, aby „neznámý mazálek“ na něj koukal oběma očima současně – buď jedno či druhé nebo NIC!!! :D :D :D

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, johana 56, vas999, Kepler, Muso, independent před 2253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… všici >>> nejni otázka, nejsou body …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Při odstranění otázky přijdou s tazatelem o udělené body také ti, kteří na dotaz odpověděli.
„Řevnivost je nectnost tak ubohá a zbabělá, že se k ní nepřizná ani největší ničema.“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gestas

Považuju za velkou chybu, že už nepíšou, kdo ti otázku bonznul. Často jsem se těch dotyčných slušně ptal, oni mi vždy slušně odpověděli a mně byl důvod udání jasnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Do tajů bodování, odebíraní bodů, apod. jsem neproniknul. Připadá mi to jako velký CHOAS (není to překlep). V nápovědě nič moč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Když je někdo blbej a poctivě odpoví, tak má smůlu. Už se mi to taky několikrát stalo že má odpověď padla když si cenzura usmyslela zlikvidovat zajímavý dotaz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nechtěla jsem odpovídat, protože
už správné odpovědi máte.

Ale „nedá mi spát“ zmínka o řevnivosti. Já tu některé otázky,
(vyjímečně i některé odpovědi) občas nahlašuji a měla jsem
ve zvyku to psát do své odpovědi nebo do diskuze.

Přestala jsem s tím po druhém upozornění admina,
abych si nehrála na admina, že posouzení je vždy na něm.

Považovala jsem za slušné napsat, kdo otázku (odpověď)
nahlásil, aby tu nevznikaly zbytečné rozbroje, aby kvůli mému
nahlášení někdo neoprávněně nepodezříval někoho jiného…

Nenapadlo mne, že by si admin nebo někdo jiný
mohl mé „přiznání“ vysvětlit jinak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vas999

Měl jsem tu podobnou otázku, nicméně odpověď: Bohužel o body přijdou všichni. Já sám se třeba bojím, že někdo smaže dvě otázky, kde jsem za obě odpovědi získal 6 bodů! Ten tazatel byl šílenec a první odpověď hned nominoval! To já bych si chvíli počkal. Ale právě díky němu jsem se stal pokročilým uživatelem.
Jedna z nich tu pořád ještě je, tu druhou jsem doufám přehlédl.
To, že body ztrácí i odpovídači, mě popravdě štve. Někdo napíše nějakou inteligentní odpověď, dostane za to spóustu bodů, pak nějaký šašek vymaže otázku a body jsou fuč. Teď ještě pokud proto klesne jeho úroveň…

Upravil/a: vas999

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek