Kepler

Myslíte, že je v moci genetiky stvořit hybrida člověka a rostliny?

Představte si ty výhody:

  1. Roční období by se smrskla jen na dvě: období růstu a období konzumace.
  2. V teplejším a slunečném období bychom nejezdili k moři, ale rekreovali se v oblastech s dobrou půdou. Tam bychom zakořenili, opalovali bychom se do syté zeleně, nikoliv do barvy lejna a jen tak si ševelili ve větru. Na hlavě a na zádech by nám rašily krásné nové pupeny a doslova bychom rozkvetli.
  3. Svou energii a stavební materiál pro naše těla bychom čerpali rovnou ze Slunce, CO2 a vody. Takže bychom se nemuseli zdržovat pěstováním rostlin a chováním dobytka v takovém rozsahu.
  4. Skleníkový efekt atmosféry Země by byl snižován odčerpáváním CO2 a k tomu by ubyla ta mračna metanu v podobě prdů toho dobytka. Metan je sviňa: nejmíň 10 x horší skleníkový plyn než CO2!
  5. S příchodem podzimu a zimy bychom své kořeny vytáhli a jako Trifidi se vrátili do svých domovů, zpět k bůčku se zelím. Svá hovínka bychom pečlivě schraňovali a vozili je zpět do svých rekreačních oblastí, abychom půdě vrátili, co její jest.

No, nebylo by to krásné?

https://pixaba­y.com/cs/fanta­zie-portr%C3%A9t-poh%C3%A1dkov%C3%BD-sv%C4%9Bt-3378527/

Nejlepší odpověď
zjentek

Představa je to hezká, ale hybrid člověka a zvířete mně přijde stále jaksi bližší a možná i reálnější. Taková mořská panna- něco úžasného… jenom prohodit ty poloviny!

Pytelh, kdybych si moh vybrat, z který části ženskýho těla budu cejtit rybu, tak ta moje variace na hybrida mně teda přijde vymazlenější. ;)

Další odpovědi
Pytelh

Zjentek má pravdu, ale ty poloviny bych nepřehazoval. Podvozek by byl dobrý, ale líbat se s kaprem…
Zjentek to mi nedošlo

Roman71

Kdysi dávno se pravděpodobně ruský tým vědců snažil spojit blechy s bramborami a vyrobit tak brambory, které se samy škrábou 🙂 ..kam až to dospělo nevím, ale byl by to docela zajímavý vědecký počin 😉

aliendrone

Geniální! ;) :) Navíc by se vyřešil problém s obezitou – otylí jedinci by se sklízeli na biopaliva, určitě by to s sebou přineslo i mnohé příležitosti k zavedení zcela nových daní a poplatků, takže hned jak se přijde na to, jak „ekologicky“ vyřešit případy, kdy by tě přišla navštívit mandelinka nebo bělásek, tak tě NEPOCHYBNĚ nemine přinejmenším cena Johna Maynarda Keynese! ;) :D :D