Avatar uživatele
Kepler

Myslíte, že je v moci genetiky stvořit hybrida člověka a rostliny?

Představte si ty výhody:

  1. Roční období by se smrskla jen na dvě: období růstu a období konzumace.
  2. V teplejším a slunečném období bychom nejezdili k moři, ale rekreovali se v oblastech s dobrou půdou. Tam bychom zakořenili, opalovali bychom se do syté zeleně, nikoliv do barvy lejna a jen tak si ševelili ve větru. Na hlavě a na zádech by nám rašily krásné nové pupeny a doslova bychom rozkvetli.
  3. Svou energii a stavební materiál pro naše těla bychom čerpali rovnou ze Slunce, CO2 a vody. Takže bychom se nemuseli zdržovat pěstováním rostlin a chováním dobytka v takovém rozsahu.
  4. Skleníkový efekt atmosféry Země by byl snižován odčerpáváním CO2 a k tomu by ubyla ta mračna metanu v podobě prdů toho dobytka. Metan je sviňa: nejmíň 10 x horší skleníkový plyn než CO2!
  5. S příchodem podzimu a zimy bychom své kořeny vytáhli a jako Trifidi se vrátili do svých domovů, zpět k bůčku se zelím. Svá hovínka bychom pečlivě schraňovali a vozili je zpět do svých rekreačních oblastí, abychom půdě vrátili, co její jest.

No, nebylo by to krásné?

https://pixaba­y.com/cs/fanta­zie-portr%C3%A9t-poh%C3%A1dkov%C3%BD-sv%C4%9Bt-3378527/

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, marci1, jirka F, aliendrone, Annemone, Michala11, Complex před 1938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Představa je to hezká, ale hybrid člověka a zvířete mně přijde stále jaksi bližší a možná i reálnější. Taková mořská panna- něco úžasného… jenom prohodit ty poloviny!

Pytelh, kdybych si moh vybrat, z který části ženskýho těla budu cejtit rybu, tak ta moje variace na hybrida mně teda přijde vymazlenější. ;)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pytelh

Zjentek má pravdu, ale ty poloviny bych nepřehazoval. Podvozek by byl dobrý, ale líbat se s kaprem…
Zjentek to mi nedošlo

Upravil/a: Pytelh

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

Kdysi dávno se pravděpodobně ruský tým vědců snažil spojit blechy s bramborami a vyrobit tak brambory, které se samy škrábou 🙂 ..kam až to dospělo nevím, ale byl by to docela zajímavý vědecký počin 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Geniální! ;) :) Navíc by se vyřešil problém s obezitou – otylí jedinci by se sklízeli na biopaliva, určitě by to s sebou přineslo i mnohé příležitosti k zavedení zcela nových daní a poplatků, takže hned jak se přijde na to, jak „ekologicky“ vyřešit případy, kdy by tě přišla navštívit mandelinka nebo bělásek, tak tě NEPOCHYBNĚ nemine přinejmenším cena Johna Maynarda Keynese! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek