muhamed

myslite ze je to spis…

je to spis damsky mobil nebo ze by ho mohl mit i chlap http://mobily­.hyperinzerce­.cz/mobilni-telefony-nokia/inzerat/5564535-louis-vuitton-telefon-v-ceskem-jazyce-nabidka-ostrava-mesto/

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
pusinka50

Pro oba

A JAKEJ MOBIL?

Další odpovědi
isteron

Pro oba

anonym

Pro oba

Doplňuji:
Myslím si, že mobilní telefon ve zlaté barvě se může líbit – hodit jak ženám, tak mužům. A hlavně značka Luis Vuitton nabízí i střízlivější modely bez nějakých serepetiček.

mojitek

Damsky

jedině pro „chlapy“ co nosí tangáče 😉

anonym

dej odkaz, který mobil máš na mysli