JežíšKristus

Myslíte, že je nevhodné navštívit v Osvětimi restaurační zařízení?

„Je v Osvětimi něco, co stojí za návštěvu (nepočítáme-li koncentrační tábor)?“

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.
Příspěvek: hospoda
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.

Měl jsem za to, že jít někam na oběd je v pořádku. Pro mě je jídlo na prvním místě, jsem tak trochu zastánce gurmánské turistiky 🙂 V oblibě mám Gastromapu Lukáše Hejlíka. Lze návštěvu hospodu v Osvětimi považovat za „Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.“ ? Tečkou se prokázat mohu, tak v tom by neměl být problém. Nebo si raději zabalit řízky do tašky?

Foto: https://www.pro­zeny.cz/clanek/nej­lepsi-svacina-na-vylet-rizek-v-chlebu-tradicne-i-dietne-71320

Odpovědi
Alesh

Myslím, že ne. Slyšel jsem, že je tam dost mrtvo.

plebs

Záleží na úrovni inteligence a žravosti.
Byl jsem před časem ve Flossenburgu po prohlídce česká rodinka nedaleko vchodu se ládovala řízky a s veselou debatou plánovala kam ještě pojedou.

Čecho_slovák

🤣