Avatar uživatele
Kepler

Myslíte, že by zde mohly být použity obrázky nabízené jako pozadí na monitor?

Existuje spousta webů s velkým množstvím obrázků nabízených jako wallpapers, tedy pro široké použití každému uživateli. Někdy jsou velmi zajímavé a krásné, jako ilustrativní by se hodily.

Podotázka: kolik druhů oblačnosti na foto vidíte a uměli byste je pojmenovat?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, ivzez, independent, aliendrone před 2239 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Neznám zdaleka všechny weby, které nabízejí obrázky jako
pozadí na monitor, takže nemohu odpovědět jednoznačně.

Podle mne už z obratu „pozadí na monitor“ lze odvodit,
že jsou obrázky nabízeny k osobnímu užití toho, kdo si
je stahuje, nikoliv k dalšímu zveřejnění jinde v internetu.

I v tomto případě je podle mne nutné u každého obrázku
číst licence a stažený obrázek používat jen k tomu účelu,
ke kterému jej autor uvolnil.

I ve freegaleriích, kde je většina obrázků k volnému použití,
se občas objeví obrázek určený pouze k osobní potřebě.

Na podotázku (už) neumím odpovědět.
Kdysi jsem to znala, ale už jsem dávno zapomněla. )–:

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
independent

Kdybychom se tady řídili logikou, tak ano, ale logikou se tu neřídíme ,takže kdoví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Nemyslím si to. Podle mne to vypadá, že se provozovatel brání uploadingu (asi šetří místo, což by mne nesejřilo, kdyby to vypotil na férovku místo hledání trapáckých záminek).

K těm mrakům – evidentně tam chybí můj oblíbený oblak Prašulecumulus (hned bych po něm šel!), ale i tak je to moc hezký pohled! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

aliendrone: já jsem už na objekty typu Prašulecumulus narazil mnohokrát, ale jak na sviňu – nikdy z nich nevypadla ani kapka!

před 2238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Přechodem z množiny „oblačnosti“ na množinu „objekty“ se šíře problematiky MNOHONÁSOBNĚ zvětšila! I já jsem se setkal s objekty typu „prašulecumulus“ fungujícím na tebou popisovaném principu, dokonce bych si dovolil tvrdit, že modem operandi imitovaly černou díru!!!

V takovém případě radím – kalši na sebeúctu, zapomeň že frajer nikdy neutíká apod. věci! Dej nohy na ramena a pokus se překonat Einsteina i s celou jeho mezní rychlostí, protože v tomto případě platí >> KDO UTEČE, VYHRAJE!!! ;) :D :D

před 2237 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek