Rokio

Myslíte si, že závislost na kryptoměnách je ekvivalentní gamblerství?

Je podle vás závislost na kryptoměnách stejně závažná jako gamblerství, nebo není tak škodlivá?

vysvětlivka: Kryptoměna je virtuální platidlo. Většina z nich je deflační. Nejznámější kryptoměnou je Bitcoin. Mezi další známé kryptoměny patří Ethereum, Ripple, Dash, Litecoin atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, může nastat i taková situace. Opět však nelze zevšeobecňovat všechny kteří se o kryptoměny zajímají.

Další odpovědi
briketka10

Myslím, že vím co je kryptoměna.
vysvětlivka je mi na velký guvňo 😁

Ve Skotsku již vzniklo odvykací centrum na tuto závislost:
https://www.zi­ve.cz/clanky/vzni­klo-prvni-odvykaci-centrum-pro-lidi-kteri-jsou-zavisli-na-kryptomenach/sc-3-a-193416/default.aspx

anonym

závislos může být na čemkoliv, divím se že nějaký skotský expert ještě neotevřel kliniku závislosti na sexu, závislosti na kyslíku, závislosti na fotonech …

… ber to s rezervou, každý ti ochodně bude tvrdit že máš problém kterého tě zbaví když budeš za ním pravidelně docházet a platit mu za to 🙂 Takže ne všechno co jako závislost tito samozvaní odborníci prezentují jí skutečně je. Pokud máš investice do kryptoměn podloženy statistickým kalkulem a optimistickou predikcí budoucího užitku a rostoucí hodnoty, těžko by to za závislost kdokoliv při smyslech označil. To by tu bylo jen v ČR 10 milionů závisláků na českých korunách a stravenkách 😁

Mc Merkurion

… holt, když se člověk nudí, tak místo pořádný práce dělá blbosti …

… vysvětlivka:z hle­diska zákonů nejni kryptoměna platidlo ani měna, je to věc, poučuješ-li, tak pořádně !!!