Rokio

Myslíte si, že tato škola je dobrá? Domníváte se, že poskytuje kvalitní vzdělání a její absolventi najdou uplatnění?

Zde je odkaz na web této školy: https://www.gpo­a.cz/
zdroj: gpoa.cz

Nejlepší odpověď
annas

Nemohu posoudit, protože neznám náročnost učitelů, úspěšnost u maturitních zkoušek, hodnocení v zaměstnání, případně zdárné ukončení na VŠ.

Rovněž vybavení, aktivity školy atd.

Ani net nenapoví detaily. Jedině absolvent může říct, jak se na škole cítil, zda mu něco zůstalo v paměti a zda na své učitele třeba nezapomene.

Další odpovědi
Drap

Běžná tuctová škola, kterých jsou desítky. Někteří práci najdou snadno, někteří vůbec ne.

DoTazatel

Žádná škola nezaručí uplatnění v práci (ani jinde v životě). To až člověk sám zapomoci svých schopností, vlastností a znalostí.

Že má někdo školu např. vysokou hned neznamená, že automaticky dostane (dobrou) práci a jakékoli uplatnění.

Škola v odkazu jako každá druhá, takových je…