autacek

Myslíte si, že nejbohatší miliardáři v ČR jsou též připraveni, nebo našich končin se to netýká?

„Bohatí Rusové skupují plicní ventilátory, zatímco ve venkovských regionech je jich akutní nedostatek. Napsal to v neděli ruský list The Moscow Times. Miliardáři se snaží zásobit nákladným zařízením, aby si zajistili přežití v případě těžšího průběhu nemoci COVID-19, kterou vyvolává nový koronavirus. "O mouku nebo pohanku, které vykupují obyčejní Rusové, se tihle lidé nezajímají,“ uvedl list."

Odpovědi
DoTazatel

Proč by nekoupili něco, co se jim může (v těžké době) hodit a zvlášť když si to můžou dovlit… Každý rozumný člověk dělá vše pro své přežití, bezpečí a rovněž pro zabezpečení své rodiny a blízkých.

Taky se podívej čím vším přispívají „ti zasobaní oligarchové“ na boj proti koronaviru, nemluvě o milionových a miliardových finančních podporách vládám a na nákup potřebných věcí, zakládají charitativní oranizace určené přímo na boj proti koronaviru, sami udávají nápady a možnosti jak s koronavirem bojovat atd.
Na druhou stranu ti „hodní, čestní“ chudí lidé nepřispívají ničím, jen svými řečmi (kritikou).

Kryšpín

Možná i jinde to bude podobné, Rusko je Rusko v Krasnogorsku u Moskvy nasadili farmáři krávám brýle pro virtuální realitu. Výsledkem je produktivnější dobytek a místo mléka se dojí přímo smetana.

Edison

Jestli si někdo myslí, že SANOPZ byl zrušen… myslím, že žije v bludu… Jen teď jaksi nevíme, kde je. Ono je taky hloupost si myslet, že mocní by vlastně neměli mít v případě nouze natolik špičkovou péči, aby byli schopni právě v dobách krizí nepadnout „banálním“ nemocem. V dobách zlých stát i národ potřebuje rázné a stabilní vedení.

Pepa25

Nám tu vládne populisticko-levicová vláda, takže soukromá zodpovědnost se moc nepodporuje, naopak tvrdě stíhá jako keťasení, takže to bezpochyby dělají tajně.

EKSOT123

Optimální by bylo, kdyby ještě navíc iniciovali a zasponzorovali výrobu těch pomůcek.

Edison

No nevim. Hierarchie je jasná. Tu je zejména v dobách krušných vhodné udržet. Proč asi armády nejsou založeny na demogracii?