Spartaboy

Myslíte si, že je možné, aby si kráska našla „prachatého dědu“, aniž by ji sex s ním vzrušoval a líbil se jí?

Myslíte si že je možné aby si kráska našla prachatýho dědy aniž by ji sex s ním vzrušoval a líbil se jí?

Nejlepší odpověď
annas

Přece často platí jedna moudrost

"„Protiklady se přitahují – například chudé mladé dívky a bohatí staří pání.“ — Jayne Mansfield. Je výjimečně jde ale o lásku.

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/7014-jayne-mansfield-protiklady-se-pritahuji-napriklad-chude-mlade-di/

Dnes už ne chudé,.jako v minulosti, když rodiče provdali dívku bohatému staršími člověku, aby za ni dostali peníze.

Dnes se mladé dívky rozhodují zpravila samy. Většina počítá s tím, že se bude mít dobře, starší muž ji bere jako doplněk k sobě,. chlubí se jí atd.

Některá dívka v muži hledá otce, jiná peníze, takže jde mnohd o tzv. zlatokopku, která se chce mít dobře – vidinu majetku a peněz., často i dědictví. Netouží po dítěti .

Přece jen staří muží nemají pevné tělo jako mladí, a zřejmě ani tolik sexu nevyžadují. Pro sexuální vyžití si najdou ženy mladého milence.

To se jí výplatí. Být zajištěna užívat si jinde.

Další odpovědi
da ny

Ano a nejen kráska..
Nemusí být ani zlatokopka.
Pokud má za sebou zkušenosti s pořádným joudou a sobeckým, líným Ali pašou, může ji uspokojovat přátelské zázemí. Pokud není nymfomanka, žena sex
zvládne vždy. I bez vzrušení. To mohou nahradit jiné přednosti.

Uvádí se, že asi 64 % žen koitus vůbec neuspokojuje (nepotřebuje), ale zvládne- Z lásky či náklonnosti k partnerovi. Může být i příjemný. Orgasmus však přichází odjinud 🙂
Bez sexu se dá též kvalitně žít.

dubraro

Nejen možné, ale i docela časté. Pro ni jsou zajímavé prachy, ne sex.

Kazatel

Těžko,peníze jsou velmi mocné afrodiziakum.

agentpv

Jistě, cílem takového vztahu jsou peníze a cesta k cíli = občasný odporný sex se škaredým dědou, může být pro někoho snadnější než chodit celý život do práce.

antalastasa

A myslíš, že je takových případu málo?

Kelt

A ty si škaredý prachatý děda? Podle mne jsi dost mladší, kdo ví, jak je to s tvými zkušenostmi se ženami. No obojí se ti bude hodit. Protože zkušený prachatý děda, který to ze ženami umí, bude v kurzu.