Toxin

Myslíte si, že je lepší špatná žena než vůbec žádná?

Když se vám nepodaří najít tu pravou, o které sníte už od puberty, myslíte si, že je lepší oženit se s tou nepravou, nebo je lepší raději nemít vůbec žádnou ženu?

Odpovědi
elkon

To je ale hovadina. Zdá se, že o manželství nevíš vůbec nic.

paul1

Teď to s tím ženěním je 50 na 50, samý rozvod. Také se říká, že první manželství je jako
mléčný zub, musí ven. Určitě je to loterie, někdy to vyjde, někdy ne. I z „nepravé“ může ýt dobrá žena. Musí být ale přizpůsobivá a tak trochu holka do nepohody. To zjistíš po čase, je třeba ji vzít někam na čundr, do společnosti atd. a pozorovat (nenápadně). Tak hodně úspěchů.

Dochy

Vzít si ženskou jen pro to, že je to ženská je blbost. To radši zůstaň sám. „Dokonalý“ partner … nejsem si jist, zda není jen v pohádkách. Ale v tom partnerství to musí nějak rozumně fungovat a po pravdě s většinou žen které znám by to podle mně fungovat nemohlo.

cappuccino

Odpoved nepotrebujes, ten obrazek ti napovi sam o sobe:)

Drap

To si musí každý rozhodnout sám. U nás se říká: Bez ženské a tabáku, bývá smutno v baráku.

Filip84

  1. Nesním. Tedy, ne v tom směru, jak to míníš Ty. „Dokonalá“ ženská, „dokonalý“ chlap, jsou domněnky. Hledej ideál, skončíš vyhořelý a sám. Doprdele, já nechci „dokonalou“ babu, já nechci nic „dokonalého“, mi stačilo, když jsem byl v Bundu, jo, a to jsem nebyl v Japonsku!, jo, jak tam to je všecko takové až moc čisté, až moc udržované, prostě až moc Ordnung. V DDR to ještě ujde, ale v Bundu už je to, na mne, moc. Japonce bych nedal, kurwa kdyby po mně někdo chtěl, ať se vyzuju do autobusu, tak mu asi jednu jebnu, jako! 🙈
  2. Stejně tak se nechci ženit. Teda pokud by chtěla, skrze majetek, jednou, děti, nebo tak něco, no tak to je ouřední úkon, tak se to objedná, a v úředních hodinách se to sepíše, jo, je to zadarmo, se prohlásí, že ano, že se chceme vzít, a že známe svůj zdravotní stav, ne, tam baba z podatelny a tajemník to dosvědčí, matrikářka sepíše, hotovo, vybavené. Ale jinak nemám potřebu, považuju svatbu za bourgeoisní přežitek, věřící nejsem, a na formality a maloměšťácké obřady si fakt nepotrpím.

Proto Ti nemohu odpovědět, protože poněkud nehovoříš řečí mého kmene. Mi bohatě stačí, že se jí večer neleknu (beztak vidím blbě, a bez brejlí kulový hovno), no, že jí „to“ baví taky dělat tak jako přiměřeně, zhruba, jako mne, no a že to není duševní mrzák (což bohužel dneska není nijak výjimečné, a i když s těmi lidmi cítím, jo, já si neměnitelnými problémy jiných kurwit život vlastní rozhodně nenechám!), no a že se na ty podstatné věci na světě dívá podobně, jako já. No a co jako bych měl chtít víc?

Jestli potřebuješ něco víc, no tak musíš hledat, otázka samozřejmě je, jestli najdeš. Jinak to Tobě nevydrží, protože pokud nebude dosahovat Tvého vysněného „ideálu“, bude Tě takový vztah frustrovat. No a jí, pokud má všech pět pohromadě, poněkud taky.

Kelt

žena mi vaří, žena mi pere, někdy je skvělá, jindy mne se..e.

Raptor2

Toxine,

Když jsem čet tvoje řádky, bylo to, jako kdybych slyšel sám sebe před mnoha a mnoha lety.
Odhaduju, že je ti tak 16 nebo 17 let. Když mně bylo 16, taky jsem čekal na holku, která jako by byla vystřižená z nějaké bondovky.
Nikdy nepřišla!
Pokusím se ti vysvětlit jak to chodí…
Doporučuji ti podívat se na film „Něco na té Mary je.“ Je to sice komedie ale zároveň je v ní moudré poučení…
Takovou holku kategorie „A“ (hezká a hodná) chce každej kluk. Jenže problém je v tom, že takovejch holek není dost pro všechny!
Takže ti kluci, na které se taková holka už nedostane mají jen dvě možnosti:
Buď si najdou holku z kategorií B, C, D, (hezká a protivná) (ošklivá a hodná) (ošklivá jak trenýrky bezdomovce a protivná jak ruskej policajt). A nebo budou žít v celibátu. 90% mužů si zvolí první možnost, protože aby měl muž spokojený život, musí si někde nějak (jakkoliv) obstarat pravidelný sex!
Můj typ vždycky bývala hodně štíhlá dlouhonohá zrzka s drobnějšíma prsama a kudrnatejma vlasama. Asi takovej typ jako byla Susan Sarandonová v Čarodějkách z Eastwicku. No a jak to dopadlo?
Moje žena má prdel jako pivovarskej valach. Když si v metru sedne na sedačku, tak jí prdel přetejká ještě na vedlejší sedadlo. Vlasy má rovné a černé a prsa veliká jak melouny! A přesto jsem moc rád, že ji mám, protože jen díky tomu, že ji mám, mám každou noc sex! Když někdy na ulici potkám dlouhonohou zrzku, kterou si vede za ruku někdo jinej, tak mne sice bdne u srdce, že jsem tak neschopnej vůl, že jsem si ji taky nedokázal najít ale to jsou jen vyjímečné okamžiky. V podstatě jsem celkem se svým životem spokojenej chlap!
Život by byl hrozně hezký, kdyby muži měli možnost mít zdarma pravidelný sex a nemuseli se přitom vázat jen na jednu a tu samou ženskou.
Jenže problém je v tom, že právě tohle nejde nijak zařídit!
A to je právě důvod, proč se dokáží vdát i hysterky, alkoholičky, feťačky, kleptomanky, tlustoprdky, anorektičky, úplný blbky, bisexuálky, poloviční frigidky a dokonce i učitelky!
Až zapár let dospěješ, tak se jednoho rána probudíš a pochopíš, že holka na kterou čekáš, nikdy nepřijde!
Přeji ti aby si měl při výběru ze skupin B, C, D, šťastnou ruku!

Toxin

Drap

To přísloví znám. Ale je také jiné přísloví:
Život s tou pravou ženou je jako úkryt před bouří,
život s nesprávnou ženou je jako bouře,
před kterou není kde se ukrýt.

Toxin

Elkon

Právě proto, že o manželství nic nevím, se ptám. To je normální lidský zvyk.
Problém je v tom, že z tvé odpovědi jsem se nedozvěděl vůbec nic.
Pokud je ta otázka příliš metaforická, tak ji přeformuluji aby byla srozumitelnější.
*Když se nezamiluji, mám se přesto ženit a pak žít v manželství bez lásky? Nebo mám raději zůstat sám? *
Doufám, že teď už je otázka dostatečně srozumitelná.

petrph

Žádné „mám se ženit“ neexistuje.
Buď ty se oženit chceš nebo nechceš. Ty se jenom ptáš, jestli se oženit, i když jsi se do té ženské nezamiloval. Pokud máš k té ženitbě – s tou dámou jiné vážné důvody, a ona s tou svatbou taky souhlasí, tak jistě můžeš. To manželství může fungovat i jen na vztahu vzájemné úcty a porozumění…