BEAES

Myslíte si, že je Filip Renč lhář?

http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=67­5759

Nejlepší odpověď
Bumbes

Nakonec to vypadá tak, že Renč bude asi jediný pravdomluvný. A svědkové se ještě dočkají obvinění pro křivou výpověď – u nás je možné všechno pokud jsi VIP.
Tomu se říká velká komedie pana režiséra Renče v přímém přenosu.

Další odpovědi
panenka

Já si myslím že je kdyby totiž měl čisté svědomí tak by si nechal udělat dechovou zkoušku a nelhal by policii.

Elk

Samozřejmě ANO! Myslí si, že co je dovoleno Bohovi, není dovoleno volovi, tak toho zneužívá a zákony mu bohužel jdou na ruku. Jestliže nchce foukat a ani jít na krev, měl by být okamžitě považovánza trestně stíhatelnéhojako kdyby měl 3 promile a v životě by řidičák neviděl! To by si každý rozmyslel, aby nezaplatil / nedoplatil / .

anonym

Vypadá to na klasický případ „Kozel zahradníkem“.

gnr54

Na 100% je lhář.

lorja

I v tomto případě platí:Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu,až se ucho utrhne.