kazmanovicz

Myslíte si, že byl John Titor opravdu cestovatel v čase?

Info: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/John_Titor

Uvádím některé jeho hodně zajímavé predikce z fóra Art Bell BBS z let 2000/2001

  • Silnice začnou brázdit elektrické auta Tesla a Nikola
  • Změny klimatu přinesou návrat starých bakterií, virů atd., které byli zamrzlé po tisíciletí takže můžete očekávat návrat nebo vznik nových nemocí a tím i pandemií
  • společensko-ekonomický systém je odsouzen ke zhroucení
  • akumulátory ztratí svůj současný význam
  • bude aplikovaná kontrolovaná společnost se sociálním bonusem

Odpovědi
Pepa25

Asi těžko, když jeho základní předpověď o občanské válce v USA, která měla skončit v r. 2015 nevyšla 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.