Rokio

Myslí si zde jeden uživatel na Odpovědi.cz, že jsem pedofil?

Je sice pravda, že do teď chodím na jeden dětský web a navštěvoval jsem ho už jako nezletilý a hrál jsem si s dětmi na ulici, když jsem se učil na OA (byly jen o několik let mladší), ale to přece neznamená, že jsem nějaký nechutný pedofil.

Žádné dítě jsem neosahával, pohlavně jsem nezneužil dítě, ani jsem se nedopustil znásilnění na dítěti.

Jedná se ale o fakt, že jsem před několika lety chodil s o několik let mladší dívkou, jenž ještě nebylo ani 18 let. Neměli jsme ale spolu sex, ale pouze jsme se líbali.

Uživatelé Odpovědi.cz, já Rokio nejsem pedofil a basta! To mi nepřišijete. Prosím vás, napište, že nejsem úchyl.

Odpovědi
elkon

Nikdo tě tu nezná, ale podle těch tvých neustálých blábolů zde, nelze vyloučit nic.

Drap

Na dětském webu to bude pro tebe lepší. Tam se možná občas někdo z dětí chytí. Tady tvé nesmysly nikoho nezajímají. A je nám jedno zda jsi nebo nejsi pedofil, stalkér, sběrač mincí a nevím co ještě.