Už jste hlasovali??

Doporučuji,aby jste si pečlivě pročetli o co jde,ať zase nedojde k nějakému nedorozumění, že by např. někdo nevěděl o čem je řeč.

http://www.re­gistrpedofilu­.cz/?utm_source=new­sletter&utm_me­dium=email&ut­m_campaign=201010p

Doplňuji:
jen doplním,že se neptám,jak jste hlasovali,ptám se,zda jste hlasovali. Mě také přišel e-mail,myslela jsem,že proto,že jsem na cerd.cz registrována.
Chtějí jen datum narození a e-mail,myslím,že to je normální,když se podepisuje petice. Jinak by nemělo smysl ji ani podepisovat.
A je mi jedno jestli informaci o tom kdo byl,nebo nebyl odsouzen za takto hrůzný čin, získám třeba i nelegálně.

Nejlepší odpověď
anonym

zkusím odpovědět trošku jinak než ano,či ne,
diskutuje se jestli zveřejnit registr pedofilů,někdo souhlasí,jiní si myslí že začne hon na čarodějnice.A při­tom různých registrů je plno,a nikdo o nich nehlasoval a přesto se lidé z nich zveřejnují,to je zase na každého jiný metr?tak třeba registr dlužníků,to se smí,nebo když některý politik udělá chybu,nezastávám se jich,ale hlasovalo se jestli se to zveřejní? nehlasovalo,po­licista vezme úplatek tak se o tom píše v novinách uvádí se i jeho jméno,i z kterého okrsku je ,taky si nejsem vědoma že by se hlasovalo jestli tomu policistovi tím uškodíme,ale o pedofilech se hlasuje,vadí mi že na každého je jiný metr,takže čím horší zločin spáchám tím víc mám být chráněn?pedofilie je nemoc,a stejně jako například jakákoliv pohlavní nemoc se musí léčit,pokud jí neléčíte a roznášíte jí dál je to trestný čin,jak to že pedofil když si je jist že může ohrozit ostatní a hlavně ty co se neumí ani bránit má být chráněn?když je povolený registr na kde co a kde koho,bylo by snad spravedlivé uveřejnit i pedofily,a to i bez hlasování
Doplňuji:
pardon neodpověděla jse na vaši otázku,ano přišel mi meil,ano vyplnila jsem ho,ano jsem pro registr pedofilů

Další odpovědi
mosoj

Chtěl jsem dát NE, ale na polelegální akci nebudu udávat svoje nacionále. Navíc už jenom to, že email přišel na moji adrasu cosi vypovídá.

Klidně registr ale ne pro veřejnost!!!!!

anonym

Vynalézají registry a všelijaké výmysly aby se zase někdo napakoval a společnost to nezmění. Že je celý systém postavený proti lidem to nikoho nezajímá. Řeší se zástupné problémy aby vznikly nové funkce a pak jsme to museli každý den poslouchat v televizi. Nedávno to byli kuřáci, dnes pedofilové. A co změnili? Barvu krabiček. Celý svět se musí změnit né vytahovat rýsováčky.

http://preskoc­.cz/4t3
Doplňuji:
Souhlasím s tím co dnes psali zde- http://zpravy­.idnes.cz/nazor-nalezt-svou-temnou-stranku-driv-nez-bude-pro-male-anicky-pozde-1jp-/domaci.asp?c=A101102_­1475988_domaci_hv

Věřím že pachatele pustili na „svobodu“ tak, že se nikdy nevrátí.

Monny

Nebudu hlasovat,myslím si že každý občan ví o to člověku,když se něco stane.A co rodina?Rodina už takhle dost trpí a nemyslím si,že by se něco změnilo.Registr by mněla mít jen policie.

Miroslavst

Začnu jinak. A to Ústavou a Základní listinou práv a svobod.
Každý má právo na veřejně projednávaný soud.
Jestliže tedy bude tr. čin pedofila projednáván veřejně a zde bude uznán vinným nevidím důvod proč nezveřejnit.
Zeptám se vás na rovinu. Kdo z vás byl na nějakém soudním líčení cizí osoby? Zřejmě nikdo. Ten kdo tam byl, byl tam z důvodu, že ho to zajímá. Proto nevidím důvod proč nezveřejnit pedofila a ať se ten koho to zajímá podívá.
Myslím, že se nad tím dělá zbytečný humbuk.

iwetax

Jsem proti veřejnému registru pedofilů, každý má mít právo na to začít znovu. A co třeba jeho příbuzný, když každý bude vědět, že třeba vy máte v rodině pedofila.

V tomto jsem nehlasovala, na Senap ano.