zjentek

Můžu si k mobilu připojit více než jedno BT zařízení najednou?

Například dva BT repráčky, když máme chuť na pořádný randál, anyway.

Mně se to nedaří. Automaticky se připojí vždy jen jeden. A teprve až když první připojený přepneme do off, připojí se automaticky ten další v pozici on. Jít na to jinak jsem nezkoušel/nevě­děl jak.

Odpovědi
Filip84

Ne, tohle nepůjde, bez ohledu na versi BT rádia.

Spárovat více věcí najednou jde, můžeš mít připojenu, např. BT náhlavní soupravu a posílat / přijímat soubory s počítačem. Ale nemůžeš mít dvě BT pecky najednou, že by to byl jako „tichý pripočúvací prípravok“.

Dochy

Někde jsem viděl nějaké zařízení, které dovolovalo připojit 2 sluchátka zároveň. Ale je to šíleně drahé. Standardní mobily to neumožňují