Avatar uživatele
anonym

Můžu se nějak bránit, když mi jde kouř z cigaret ze sousedovic balkónu do oken?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

najpravdepodob­nejšie nie (leda by ste bazírovali na dobrých susedských vzťahov, čo je právny termín).
Inak pokiaš je sused fajčiar a vy nie, buď môžete túto jeho záľubu akceptovať (čo nechcete), alebo ignorovať.
On Vás pravdepodobne tiež neobťažuje pripomienkami, čo by ste mali (a nemali robiť).
Považujte to za realitu, ktorú ťažko zmeníte (kým fajčenie nebude postavené mimo zákon), zavrite sa doma, kúpte si kilá chémie a dýchajte „čerstvý“ vzduch na frekventovaných križovatkách pri ľúbeznom pohľade na obtlstlé zadočiská našich žien v doprovode obéznych detí hovoriacich nezrozumiľným jazykom a marihuanovým dychom.

PS: veľá otázok tu je „niekto, niečo mi vadí, obťažuje …“ – rozmýšľali ste niekedy o tom, či neotravujete VY okolie?
Čo tak si napred upratať pred vlastným prahom?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

1 – slušne na to suseda upozorniť a požiadať ho o nápravu (napríklad fajčiť vtedy, keď fúka od vášho okna na jeho balkon). Pošepkajte mu, že to obmedzenie bude prospešné aj jeho zdraviu
2 – zavrieť okno

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
standa

Před časem jsem zde položil obdobnou otázku, na kterou mi přišlo několik odpovědí…viz zdroj.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-na-sousedy-kteri-mi-v-noci-kouri-do-oken

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jíst syrečky, dušenou zeleninu, vařený květák a další pochutiny které soused přímo nesnáší na balkóně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek