Rudík 12

Můžu přehrávat hudbu na soukromé oslavě u sebe doma?

Půjde tam jen rodina a přátelé. Můžu jim pustit hudbu? (Kvůli copyrightu)

Odpovědi
xiperio

Ano

elkon

Pokud to nebude veřejné, tak ano.

autacek

Ano, ale né moc nahlas.

Kelt

Jste uzavřená společnost a bavíte se normálně. Třeba poslech rádia – máte zaplaceny poplatky, v pořádku. CD přehrávač a CD desky – legálně koupené – ano. Nepředpokládám, že někdo z návštěvníků by chtěl povolení.

Justin1

Ano, ale ne tak nahlas, aby to bylo obtěžující. Určitě neruš noční klid a ani přes den neruš sousedy. Mysli na to, že malé děti a lidé pracující na nočních směnách mohou potřebovat spát i mimo období nočního klidu.

Bylo by lepší lidi doma moc neshromažďovat, aby se z toho nestala covid párty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.