df

Můžu mít více telefonu s jedním identickým telefonním číslem?

Např 3 sim karty se stejným číslem

Nejlepší odpověď
Schluker

Pokud vim, tak lze mit dve, ale nemuzou byt aktivni soucasne. Pri pouziti esim v hodinkach se dostavame na tri simky na jednom cisle, z nichz dve muzou byt aktivni soucasne (esim v hodinkach a jedna (e)sim v telefonu).

Další odpovědi
Justin1

Jak to je s ESIM, to nevím, ale taky myslím, že k telefonnímu číslu může být v každém okamžiku přiřazená nejvýše jedna SIM karta. Přiřazením jiné karty k telefonnímu číslu se zruší přiřazení karty, která s tímto číslem byla spojená předtím.

dubraro

Ano, ale nikoliv současně.

Jiří Bohumil

Ne. Ale dvě viz odkaz.
https://www.sve­tandroida.cz/t-mobile-dualni-twin-sim-soucasne/

v342

Ano, 2 plastové sim za částku okolo 100 Kč měsíčně, ale nepoužívaný mobil se musí vypnout nebo přepnout do režimu letadlo. Jak je to s E-SIM nevím.

podger

Samozřemě že ano… jen je nemůžeš zapnout současně.
Definuj identický jak je vnímá systém/operátor.
Dáš si spoustu práce s výrobou 3 kusů SIM, které call stejné tel.číslo X a navíc mají stejné IMEI Y . Pak vyrobíš 3 hardwary/founy, které odpovídají stejné IMEI Z.
Přihlásíš do sítě první přístoj s parametry XYZ, zatím dobrý.
Pak přihásíš druhý XYZ a padne to všechno. Myslíš si, že je operátor padlej na hlavu? ..no to jsi vlastně neuvedl. A jak jsi na tom ty?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Postmaster

ne