FlAsh_7

Můžu dát na více fotobanek stejné fotky?

Nejlepší odpověď
Edison

Už jednou jsem Ti jasně psal, aby sis přečetl podmínky použití každé jednotlivé z nich.

Drap je už má asi načtené. Hahahaha…

Další odpovědi
Klaproth

Prostuduj si podmínky, některé fotobanky vyžadují exkluzivitu.

ivzez

Tazateli, přemýšlíte někdy před tím, než položíte otázku?

Každá fotobanka má pravidla, jež musí uživatelé dodržovat.
Vyžaduje-li některá fotobanka exkluzivitu, můžete do ní vložit
jenom fotky, které jste nevložil nikam jinam.

A pokud některé (asi většina) fotobanky exkluzivitu nevyžadují, můžete do nich vložit fotky, které jste vložil do jiných fotobank, ovšem s výjimkou těch fotek, které jste umístil do fotobanky, která vyžaduje exkluzivitu.

Proto byste se měl dříve, než se někde zaregistrujete,
seznámit s tamními pravidly.

(To ostatně platí i pro tento web. Už jste si zdejší pravidla pročetl?)

Drap

Můžeš

Michálek1245

Někam ano, někam ne. Osobně si ale myslím, že je lepší pracovat vždycky jen s jednou konkrétní, maximálně s jednotkami. A ne ty fotky cpát šmahem všude, kam to jde. Ztrácíte tím právě tu exkluzivitu a já jako návrhář a blogger mám většinou problém s obrázky, které najdu ve všech fotobankách, protože je pak pravidelně potkávám. Jinak doporučuji třeba fotobanku https://www.pi­xouno.com/