Rokio

Můžete mi, uživatelé Odpovědi.cz, říkat polovzdělanče Ro­kio?

Já beru výraz polovzdělanec jako pochvalu, tedy jako komplikent. Pojem poloblbec se mi naopak nelíbí. Přesto si uvědmuji, že je to to samé.

Když si řekne polovzdělanec, představím si člověka minimálně s maturitou. Podle mě sem patří i člověk s vyšší odbornou školou. Vysokoškoláka naoopak považuji za vzdělance.

Odpovědi
aliendrone

Já jsem pro svobodu slova a tedy nazývání věcí pravými jmény. Takže pokud si to obhájí, proč ne? (myslím, že mu to ale nedá moc práce) ;) :D :D

Když to bereš jako „KOMPLIKENT“ tomu KONKREMENTU v dutině lebeční, tím lépe pro tebe, no ne? :D :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.