Rokio

Můžete mi sdělit lži, které jsem vám řekl, zde na Odpovědi.cz?

Chci být alespoň natolik slušný, abych se k nim přiznal (potvrdil, že jsem to řekl).

Můžete napsat ty, které si pamatujete. Jen do mě.

Přiznávám, že mám někdy zkreslené vnímání a občas i nepravé halucinace a pseudoiluze (lehčí psychotické projevy).

Vím, že jsem otravný a někdy i na přes dr*ku. Prosím, odpusťte mi to. Jsem si toho vědom.

V reálném životě ale chodím do práce (na zkrácený úvazek) a dělám domácí práce. Také podnikám a investuji. Mů osobní příjem převyšuje příjem i některých málo kvalifikovaných dělníků.

Odpovědi
anonym

Já bych to neřešil. Stejně si každý myslí své a kolikrát má zkreslenou představu o daném uživateli.

anonym

Ne.

jsemjá

Jak mám vědět, jestli lžeš?

da ny

Nemohu,
nic jste m/námi neřekl, do Odpovědi.cz jste jen psal :D

elkon

Když si uvědomuješ, že jsi otravný, tak to nedělej. Ty tvé výlevy nikoho nezajímají.