Rokio

Můžete mi napsat, co všechno dělám špatně (na tomto webu)? Já se nad sebou zamyslím a pokusím se napravit.

Vím, že jsem vám hodně ublížil. Neustále jsem vás obtěžoval svými nesmysly a nejsou tu ojedinělé i moje výlevy. Také zde často pokládám opakované otázky a někdy jsem rasistický a xenofóbní. Kromě toho jsem egoista, narcista, manipulátor a demagog.

Vy uživatelé tu trpíte kvůli mému působení na Odpovědi.cz. Máte se mnou peklo.

Prosím, odpusťte mi.

Také bych se chtěl moc omluvit jednomu uživateli, který se mi dlouhodobě snažil pomoci a já jsem toho zneužil a nevážil si jeho ochoty podat mi pomocnou ruku. Mrzí mě to.

Jsem hříšník a velmi amorální jedinec, který vás prosí o slitování. Smilujte se prosím nad chudákem Rokiem.

zdroj obrázku: pixabay.com

Nejlepší odpověď
anonym

Prostě sis tento server spletl s online psychoterapeutickou skupinou, kterou tato poradna opravdu není.

Pokládáš dotazy protože se potřebuješ vypovídat, protože se nudíš, nebo z jiných emočních důvodů, ale téměř nikdy proto, že bys potřeboval znát odpověď k řešení nějakého problému mimo tvojí osobnost. Toť jen můj názor, nalož s ním jak uznáš za vhodné.

Další odpovědi
Mc Merkurion

.. k čemu by to bylo ??? … jestliže si to sám uvědomuješ, proč chceš po nás, abychom ti to zopakovali ??? … je to jen zástěrka, abychom ee opět zaobírali jen tebou …
… mimochodem, víš kolikrát už si podobnou otázku napsal ???

Vojta24

Já fakt nevím co ti na to říct, není to zjevné ? Co děláš špatně … no tohle, přesně tohle, viz celý ten tvůj dotaz 🙂

Další dotaz který se točí jen kolem té tvé pomatené palice a tebe, zase jen dotaz který je o ničem a který je plný už prakticky nepředstírané zesměšňující ironie. Jako sorry ale jestli to nevidíš, tak ti prostě není dáno to vidět a budeš otravovat lidem život navždy, zřejmě už to ani neumíš jinak.

Jestli fakt chceš vědět jak to řešit jednoduše nebuď tak vlezlej a posedlej tím, že když se tu jeden den neřeší Rokio tak je na tom dni něco špatně, neřeš furt jenom sebe, nedělej tu ze sebe chudáčka navíc ještě s ironizujícími dodatky. A třeba už konečně pochop, že účel tohoto serveru není donekonečna jen velebit tvoje zatracený ego a plácat tě po zádech za každou ptákovinu, za každých 11 korun které si vyhrabal někde v automatu a věnoval z nich tři koruny padesát haléřů bezdomovci a podobné nesmysly.

jsemjá

Nepokládat otázky, které nikoho nezajímají. Nevadí mi to, jen jsem ti chtěl pomoct. Ale je to tvoje volba.

Kelt

Pokud si uvědomuješ chybu, tak proč ji děláš znovu? Už ses tady několikrát omlouval. A každému je jedno, koho máš rád, zda Indiány, Jupiterany a v co věříš. V jedné otázce tvrdíš, že nejsi věřící, tak proč používáš slovo hříšník. Několikrát ses ptal, co kdo dělal a co jsi dělal ty. Kam směřuje ta tvoje otázka? Co vlastně chceš? Proč by ti měl někdo radit pomáhat. Historia magistra vitae. Přečti si své otázky a odpovědi a až to pochopíš, co ti chtěl kdo říci, tak se tady vrať, ale jako člověk, který pochopil. Jako osvícený. Nikdo ti nebude připomínat minulost, tak si to nepřipomínej ani ty. Malé dítě slibuje, že už bude hodné, atd, ale nemá tu sílu, to uskutečnit. Slibuje proto, aby ho maminka měla ráda, aby dostalo hračku, prostě z vnějších důvodů. Ty tvoje sliby jsou podobné jako u malého děcka, pokud to nepřijme tvoje já, tak se zase nepoučíš a znovu budeš psát podobné dotazy a zase se omlouvat.

elkon

Nemá smysl stále dokola popisovat jak nesmyslně se chováš. Všimni si, že nikdo se tu tak nechová jako ty. Neustále si nesmyslně vynucuješ pozornost. Ideál by byl, kdybys na tento web zapomněl. Prostě sem NIC NEPIŠ. Chápeš to? NIC, NIC.

anonym

Zamysli se sám. Nikdo tě zde za ručičku vodit nebude. Je to tvoje svoboda. Máš i zajímavé dotazy.

Vojta24

Ale ty t ostejně nepochopíš, mám někdy pocit že ty odpovědi snad ani nečteš. A ve chvíli kdy položíš jednu jen začínáš psát další, kde se ptáš jen jinými slovy na totéž. To že se ptáš pořád dokola na to samý je otravný, rozumíš tomu trochu ?

Schválně, kolik času ti zabere než položíš další dotaz kde budeš řešit, no co jiného než sebe. Já tomu dávám odhadem tak 2 hodiny maximálně a bude to tu 😁 Navrhuji originální titulek který tu ještě nebyl „Je Rokio čestný a spravedlivý člověk když chodí pouštět prdy na balkón?“. Už jen to, že tu od tebe každý očekává jen takovýto typ dotazů, by ti měl napovědět, co tedy děláš špatně.

Rokio

Vojta: Ono je to přesně naopak. Já jsem závislý na čtení e-mailů a dychtím po dalších odpovědí na moje otázky na Odpovědi.cz. E-mailovou poštu si kontroluji mnohokrát za den.

Vojta24

Jasně – hele možná je to taky trochu součást problému.

Máš mimo odpovědi.cz a email i někoho živého (tedy myslím tím osobně přítomného) s kým by sis během dne mohl popovídat o … svých problémech ? Protože pokud ne, tak to bohužel zdejší komunita schytává nejspíš právě z toho důvodu. Jak už kdosi psal v odpovědi, tady to není zamýšleno jako skupinová psychoterapie — ačkoliv … marná snaha, server je prostě takový jací jsou jeho uživatelé a je možná fuk jak byl zamýšlen. Koneckonců provozovatelům je to zjevně fuk taky.

Midas

Ale on si to dobře uvědomuje… jen troluje/provokuje.