Damiana

Může žena zestárnout, aniž by „měla“ v životě darebáka?

Doplňuji:
Myslím to tak, že se ten muž sám takto „ohodnotí“, když přijde s „nabídkou“ vskutku kvalitně „pelíškovskou“. V jeho očích je možná darebák velký frajer a nepolapitelný dobrodruh…
Dělá tak ze sebe takového samce nebo jenom blbce? Já hlasuji pro B. 🙂

Nejlepší odpověď
Sůwa

Možná jeptiška.

Další odpovědi
anonym

Může muž omládnout. když si vezme mladší ženu?
Doplňuji:
Nevím jak kdo, ale já stárnu a mám hodnou ženu, kamarád nemá nikoho a představte si také stárne, to je divné :).

quentos

Nemůže, protože hajzli ženy „neodolatelně přitahují“, jsou pro ně prostě sexy a velcí frajeři. Takže minimálně jednomu za život každá podlehne.
Kdesi jsem četl, že je tomu tak proto, že hodným mužům podvědomě ženy připisují (ač naprosto nesmyslně) slabost v postelové sféře.

david22

darebáka – jak to myslíš?
Doplňuji:
Damiana> co, ty už jsi takového „měla“ ?

Conchus

Může, někteří lidi poznají darebáka na sto honů a vyhnou se mu.

dudu

Zareaguji jako-by z druhé strany. Podle průzkumů mají údajně lepší kondici a dožijí se vyššího věku muži, kteří dlouhodobě žijí se ženou „potvorou“ náročnou po všech stránkách, nebo jako důchodci junioři předčasně ovdovějí!!
Je to logické, protože tento jedinec musí být neustále ve střehu a okolnosti ho nutí držet se v dobré kondici. Pozor, netýká se to pozdních úletů na poslední chvíli. Naopak, jestliže chlap kápne na hodnou a skromnou ženu, předčasně propadne pohodlí a „zkapounovatí“. Z toho vyplývá, že to do určité míry asi funguje u obou pohlaví a je velmi smutné až tragické , když např. osamocená žena ztratí motivaci pravidelně o sebe pečovat tzv. jen kvůli sobě.

anonym

Každá žena určitě zestárne, ač se tomu brání sebevíc. Věřím tomu, že jsou i ženy, které „štěstí“ potkat darebáka mine. Jsou muži, kterým vadí, aby je někdo za darebáka pokládal.
Damiano, moje zkušenost je taková, že ti rádoby žádostiví samci jsou povětšinou opravdu jen blbci. A běda nám ženám nechat se od takových ukecat.

Damiana

Otázka byla možná špatně pochopena. Šlo hlavně o to, že někteří muži to ženám oznamují jako její chybu a vyvyšují tím svou mužnost. Možná mi tam chybí slovo Klidně. Když chlapík přímo řekne: Správná žena přece nemůže v klidu zestárnout, aniž by měla (myšleno pochopitelně se sexuálním podtextem) ve svém životě pořádného darebáka. Myšleno buď osobně, nebo tak, že to ženské přitahuje.

Díky za odpovědi, ale jediný, kdo mne naprosto přesně pochopil je Quentos.

ad David22: Každá otázka nemusí být tak osobní, jak možná myslíš! Hhh:-)
Nutně nemusím prožít zrovna to, co mne zajímá a na co se ptám – to bych se z toho musela zbláznit. Věci se dějí i jiným, kteří se tu zrovna neptají a se kterými přijdu do kontaktu jinde. A tak mne pak zajímá, co na to zdejší osazenstvo.

Damiana

ad Dudu: Výstižné a trefné, díky za názor. Ale ženské to snad samy o sobě tolik nevykřikují (spíš i ty mršky ze sebe rády dělají navenek světice) a už asi vůbec, když mají o někoho zájem a chtějí ho teprve získat. Jako balící technika muže mi to přijde i tak dost kuriózní a tu, která na to skočí spíš lituji.