Avatar uživatele
Zlatý

Může žena zestárnout, aniž by "měla" v životě darebáka?

Doplňuji:
Myslím to tak, že se ten muž sám takto "ohodnotí", když přijde s "nabídkou" vskutku kvalitně "pelíškovskou". V jeho očích je možná darebák velký frajer a nepolapitelný dobrodruh...
Dělá tak ze sebe takového samce nebo jenom blbce? Já hlasuji pro B. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Možná jeptiška.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Může muž omládnout. když si vezme mladší ženu?
Doplňuji:
Nevím jak kdo, ale já stárnu a mám hodnou ženu, kamarád nemá nikoho a představte si také stárne, to je divné :).


Avatar uživatele
Zlatý

Nemůže, protože hajzli ženy "neodolatelně přitahují", jsou pro ně prostě sexy a velcí frajeři. Takže minimálně jednomu za život každá podlehne.
Kdesi jsem četl, že je tomu tak proto, že hodným mužům podvědomě ženy připisují (ač naprosto nesmyslně) slabost v postelové sféře.


Avatar uživatele
Bronzový

darebáka - jak to myslíš?
Doplňuji:
Damiana> co, ty už jsi takového "měla" ?


Avatar uživatele
Bronzový

Může, někteří lidi poznají darebáka na sto honů a vyhnou se mu.


Avatar uživatele
Zlatý

Zareaguji jako-by z druhé strany. Podle průzkumů mají údajně lepší kondici a dožijí se vyššího věku muži, kteří dlouhodobě žijí se ženou "potvorou" náročnou po všech stránkách, nebo jako důchodci junioři předčasně ovdovějí!!
Je to logické, protože tento jedinec musí být neustále ve střehu a okolnosti ho nutí držet se v dobré kondici. Pozor, netýká se to pozdních úletů na poslední chvíli. Naopak, jestliže chlap kápne na hodnou a skromnou ženu, předčasně propadne pohodlí a "zkapounovatí". Z toho vyplývá, že to do určité míry asi funguje u obou pohlaví a je velmi smutné až tragické , když např. osamocená žena ztratí motivaci pravidelně o sebe pečovat tzv. jen kvůli sobě.


Avatar uživatele

Každá žena určitě zestárne, ač se tomu brání sebevíc. Věřím tomu, že jsou i ženy, které "štěstí" potkat darebáka mine. Jsou muži, kterým vadí, aby je někdo za darebáka pokládal.
Damiano, moje zkušenost je taková, že ti rádoby žádostiví samci jsou povětšinou opravdu jen blbci. A běda nám ženám nechat se od takových ukecat.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

Damiana

Otázka byla možná špatně pochopena. Šlo hlavně o to, že někteří muži to ženám oznamují jako její chybu a vyvyšují tím svou mužnost. Možná mi tam chybí slovo Klidně. Když chlapík přímo řekne: Správná žena přece nemůže v klidu zestárnout, aniž by měla (myšleno pochopitelně se sexuálním podtextem) ve svém životě pořádného darebáka. Myšleno buď osobně, nebo tak, že to ženské přitahuje.

Díky za odpovědi, ale jediný, kdo mne naprosto přesně pochopil je Quentos.

ad David22: Každá otázka nemusí být tak osobní, jak možná myslíš! Hhh:-)
Nutně nemusím prožít zrovna to, co mne zajímá a na co se ptám - to bych se z toho musela zbláznit. Věci se dějí i jiným, kteří se tu zrovna neptají a se kterými přijdu do kontaktu jinde. A tak mne pak zajímá, co na to zdejší osazenstvo.

Avatar uživatele
Zlatý

Damiana

ad Dudu: Výstižné a trefné, díky za názor. Ale ženské to snad samy o sobě tolik nevykřikují (spíš i ty mršky ze sebe rády dělají navenek světice) a už asi vůbec, když mají o někoho zájem a chtějí ho teprve získat. Jako balící technika muže mi to přijde i tak dost kuriózní a tu, která na to skočí spíš lituji.

 

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1126
Zlatý marci1 873
Zlatý quentos 652
Zlatý iceT 625
Zlatý hanulka11 536
Zlatý annas 502
Zlatý panenka 488
Zlatý ivzez 464
Zlatý led 446
Zlatý zjentek 421

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.