jirka F

Může z lásky k druhému člověku pekelně bolet hlava?

Jak se zpívá v jedné písničce, že se vedle ní probudil s pekelnou bolestí hlavy. A v tu chvíli jsem pochopil že už je to tady.........­....Měl třeba například jen kocovinu nebo to bylo z lásky k té holce.

Odpovědi
zjentek

Tak to si kuř, zejména bere-li ti tahle ta láska i poslední kousíček naděje ještě někdy někoho milovat.
Kam čert nemůže… 🤷‍♂️

Drap

V tomto případě se musíš zeptat autora písně, z čeho ho ta hlava vlastně bolela. Niko znás to netuší.

paul1

Těžko říct, možná oboje.

Justin1

Může se to stát, když na tvou drahou polovičku něco padá a ty vlastní hlavou zabráníš tomu, aby to na ni spadlo.