zjentek

Může teď (bez nouzového režimu) někdo z vlády nařídit službám zákaz provozu?

Nebo jinak – budeme už moci v klidu k holiči, nebo do holičky?

Nejlepší odpověď
da ny

To se možná někdy dozvíme. ;)
Hygiena, MZČR, a hejtmané.
Ministr zdravotnictví je členem vlády.

Další odpovědi
aliendrone

Z tvaru podotázky soudím, že ti tam „uteklo“ písmenko "ȡ. No asi takto – úplně v klidu to není NIKDY, s případnými následky MUSÍŠ počítat a to BEZ OHLEDU na vyhlášení nouzového stavu.

Jen na okraj připomínám (známe zjentka!), že je třeba počítat i s VĚKEM holčičky, hrozí kolize s trestním zákoníkem (o nakrknutých rodičích nemluvě). ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.