hubisek1

Může suplující učitel měnit rozvrh?

Chodím na ZŠ. Naše třídní onemocněla. Zítra máme mít suplující učitelku na češtinu a němčinu, ale ona řekla, že budeme mít zeměpis, dneska to udělala taky. Smí se to? Když nám má suplovat ty hodiny, na které nám chybí učitel, může nám takhle změnit rozvrh? Mimochodem ta suplující učitelka nás učí zeměpis, takže máme jeden den třeba tři hodiny zeměpisu a žádnou češtinu, místo abychom měli jeden zeměpis.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, jaký je u vás na škole funguje systém suplování či zastupování. Znám to tak, že když zástupce stanoví, že bude místo CJL třeba ZEM, tak je to v pořádku. Pokud napíše CJL místo CJL, tak by měla být CJL. Záleží na aprobaci vyučujícího, na možnostech školy.

Ale sám učitel si nemůže předměty měnit bez souhlasu vedení.

Další odpovědi
ivzez

Rozvrh nemění suplující učitelka, ale vedení školy
(ona vám to jen oznamuje).

Nejenže to je možné, je to dokonce doporučeno,
učitel má učit ten předmět, pro který má aprobaci.

MonkeyKing

Vyučující pokud potřebuje látku probrat a myslí si, že v jiném předmětu jste napřed, tak může