Avatar uživatele
jirka F

Může se sen stát skutečným?

Nedávno se mně zdál sen o tom jak sedím v kuchyni a klapu na počítači a v rádiu hrajou píseň mám celkem strach že se mně začínají v životě plnit sny které se mně zdáli v tom negativním smyslu se stávají skutečností.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 744 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, i to je možné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Sny jsou různé, jsou odrazem ve vědomí, třeba toho, , co jsem prožili, nebo, cui přejeme prožít. Pokud si sen pamatujeme, nedá se brát doslova, ale je dobré se zamyslet, může být i varováním.

Už jsem několikrát zveřejnila, že např. ze snů o vodě, půdě, jako zemi, ohni, kovu, dřevě je možné si uvědomnit, že máme oslabené určité orgány v těle, je třeba je proto posílit, aby se náš zdravotnoí sstav nezhoršil.

Vím z vlastních zkušeností, takže podle čínské medicíny určitým orgánům odpovídá měsíc a živel.

Máte-li zájem projděte si odkaz a dovíte se víc. Mám vyzkoušené, ale svůj názor nevnucuji. Naučila jsem se tak lépe zvládat své zdravotní problémy a ovlivňovat svůj zdravotní stav
https://www.masaze-leonis.cz/2020/05/­24/energie-lidskych-organu-a-5-elementu-dle-tradicni-cinske-mediciny/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Některé sny, které jsou realizovatelné, se mohou splnit, když za tím půjdeš. A někdy se do snů promítají reálné prožitky ze života.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Pokud to není fantasy, či sci-fi sen, tak je možné sen realizovat v praxi, pokud pro to něco uděláš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Dvakrát (zhruba dva týdny od sebe) se mi zdály ošklivé sny, negativní, které se do puntíku vyplnily velmi brzy. Bylo to frustrující, bála jsem se usnout. Dodnes si to nedokážu vysvětlit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zjavne máte na mysli opačnú situáciu známeho „Déjà vu“(Už videné), keď vidíte budúci dej. (Deja vu je situácia, kedy máte pocit, že už ste ju prežili, videli.)
Je to podvedomý jav spracovávaných aktuálnych informácií, kde veľkú rolu vo vašom podvedomí hrajú vaše už známe informácie v spolupráci s predstavou budúcich javov. Nie je to vedomé riadený, ale podvedomý myšlienkovo organizovaný dej.

Nie je to ani ako radi predstavujú autori sci fi príbehov vedomé ovplyvňovanie súčasnosti známou budúcnosťou. Jednoducho, aj tu platí akákoľvek zmena súčasnosti (cestovateľom v čase) má následne súvislosť so zmenou budúcnosti.
s úctou vaša scifi výmyselníčka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Mně se třeba zdálo, že jím. Vzbudil jsem se a šel jsem se najíst. Sny se opravdu mohou někdy vyplnit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek