Může se prostitutka pojistit proti otěhotnění?

Odpovědi
marci1

To by hned všechny prostitutky byly těhotné. 🙂

Roman71

Obávám se, že by to pojišťovna chtěla pojistit jen jako „pracovní úraz“.

Drap

Na takové riziko řádná, ani světová pojišťovna žádnou ženu nepojistí.

aliendrone

Copak nevíš, že Lloyd´s pojistí VŠECHNO ? :)

Ale v tomto případě bych si nedělal iluze o výši pojistného vzhledem k pojistné částce. :D :D :D

autacek

No tak jistě, pojistit se může užíváním vhodné antikoncepce a pro jistotu i výběrem solventního partnera, který vysází alimenty vyšší, než kolik bude schopna v budoucnu vysouložit.

ivzez

Najde-li pojišťovnu, která by ji pojistila…