dust8

Může se při braní antibiotik pít Birell?

Nejlepší odpověď
Kepler

Těch 0,5 % alkoholu rozhodně nevadí. Myslím, že by nevadilo ani přiměřené množství „plnotučného“ piva. Ale ne takové množství, abys měl ráno zbytkáč 2 promile…

Další odpovědi
Drap

Bez alkoholu určitě.

Ametyst

Podle mě může. Horší by bylo mléko nebo alkohol.

Pepa25

Ametyst: mléko se může pít, pouze u určitých typů se doporučuje to omezit.

Ametyst

Doktoři si pro pohodlnost zvykli i sulfonamidy označovat jako antibiotika, viz Biseptol. Takže se rozhodně nenamáhají specifikovat, která antibiotika snesou více nebo méně mléka. 🙂