Rokio

Může se o feně říct, že menstruuje místo hárá, když má měsíčky?

Nebo tím něco poruším?

Nejlepší odpověď
Dochy

Nesedí to. Když hárá, odpovídalo by to myslím spíše lidskému „ovuluje“.
Ale obecně pro spoustu činností máme různé slova podle toho zda to provozuje člověk nebo zvíře a moc bych v tom čurbes nedělal.

Další odpovědi
Drap

Fena nemá měsíčky. Hárá jednou, dvakrát do roka. Opět jsi vymyslel nesmysl.

marci1

Ne. Lidově hárání, tedy říje, je období, kdy může fena zabřeznout. 🙂