samicek333

Může se nějaké těleso otáčet všemi směry?

Někde jsem slyšela, že nějaká planeta se otáčí všemi směry, slyšela jsem to od více lidí, ale mně to přijde jako nesmysl…jestli se otáčí vpravo, nemůže zároveň i vlevo…

Nejlepší odpověď
mosoj

V případě více rotačních os bez problémů.
Samozřejmě že na jedné rotační ose to jde jenom jedním směrem.

Další odpovědi
venkovan

Žena a taková otázka.
Stačí se po očku podívat na chlapy na ulici. ti se otáčí na všechny směry a najednou – přesně tak jak okolo prochází pěkná ženská.