Rokio

Může se člen rodiny dívat na společném počítači na erotiku?

Samozřejmě za předpokladu, že je v místnosti sám a dá si pozor, aby ho přitom nikdo nenačapal.

Pokud to není to pravé ořechové, může se dívat na soukromém počítači či na mobilu na tuto věc?

Nejlepší odpověď
annas

Co považujete za erotiku? Když se díváte sám, takže je to vaše věc. Jste přece zletilý, takže co není zakázané, to je dovolené.

Je to jakási kultivovaná smyslnost,, proto samozřejmě erotické pořady nejsou pro děti a mladistvé.

Raději vše vymazat, záleží na tom, co by na to řekli vaši rodičové.

Ale není i sledování erotických pořadů v rozporu s vašimi názory, které jste zde několikrát uváděl? Raději vše vymazat.

Další odpovědi
FlAsh_7

Pokud to okolnosti dovolují, proč ne. 🙂 Pak už záleží jen na člověku.

anonym

Ahoj Rokio, určitě bych doporučoval na svém vlastním mobilu stáhni si nějakou VPN aplikaci na šifrování připojení a popřípadě se odhlas od společného Googlu účtu, protože se pak všem ukazuje co jsi hledal. Hlavně na společném prohlížeči je docela těžké smazat všechny vyhledávání, protože ty počítačové prohlížeče vše ukládají.

Dochy

Tak zákonem zakázáno to není. Majiteli/správci počítače by se to ale líbit nemuselo. Kromě jiného to zpravidla znamená lézt na ne úplně bezpečné weby, Dále je tu riziko, že někdo nevhodný objeví nějaké pozůstatky ze surfování (lze omezit nějakým „privátním“ módem prohlížeče)

Miki254

neeeeee

yuko

Divej se, na co chces, po kazdem zustane stopa, at jsi na svem pocitaci nebo na spolecnem.