Rokio

Může psychouš chodit k psychoušovi?

Psychouš může být psychicky narušený jedinec, ale také i psychiatr.

Pokud je má otázka pravdivá, tak by mohl chodit duševně nemocný k psychiatrovi.

Odpovědi
Disraeli

Nehledě na to, že si „hraješ“ se slovy, tak i terapeut může chodit na sezení k jinému terapeutovi. Není nic nezvyklého například na tom, že psycholog navštěvuje psychologa (a tím nemyslím přátelskou návštěvu, ale odborné sezení).

A teď si představ situaci, že k nějakému psychologovi/psychi­atrovi příjde třeba nějaký Rokio… to bude pak taky potřebovat psychiatra. 😂

Justin1

Psycholog, psychiatr a terapeut patří mezi pomáhající profese, které jsou nejvíce ohrožené syndromem vyhoření, takže mohou někdy potřebovat, aby jim nějaký jejich kolega pomohl.

Kdysi jsem znal člověka, o kterém jeden z mých kamarádů řekl, že prý už odrovnal několik terapeutů.